Wczytywanie i przeglądanie trasy z odbiornika GPS

Witam!

Szukam oprogramowania dzięki któremu zapisaną w PENTAGRAM PathFinder Logger (P3106) trasę mogę podejrzeć na mapie (najlepiej w google maps).

Do sprzętu dołączony jest GPS Photo Tagger ale w starszej wersji - i niestety z bugami. Przy chodzeniu po mapie czasami trasa znika na moment, i parę mniejszych drobiazgów.

Przydatną opcją było by zaznaczanie na trasie kierunku poruszania się obiektu - po paru godzinach jazdy po mieście na mapie znajduje się niezłe spagetti i taki drobiazg by się przydał, bo można się pogubić.

Oczywiście mógłbym bawić się w TrackBuddy, ale potrzebuję zooma i ogólnie mieć dokładną mapę - google maps będzie idealne.

W.

P.S. Nie - nie szpieguję żony/dziewczyny. Chcę analizować trasę z jazd na prawko :wink: Przejeżdzam trasę i potem przeszukuję te skrzyżowania z którymi mam problem (z Google Street View to jeszcze ciekawsze) i staram się je zapamiętać - niestety nie znam miesta gdzie jeżdzę.

Jeżeli masz dane trasy w pliku *.tcx lub *.gpx bardzo łatwo możesz je zaimportować na serwis http://www.endomondo.com/ jako nowy trening. Całość wtedy będzie w Google Maps a po za tym będziesz widział wiele innych przydatnych informacji jak, prędkość, średnie tempo, średnia prędkość odcinków itd.