Wczytywanie nieakutalnej strony

(system) #1

Problem mój polega na błędnym wczytywaniu przez IE strony WWW, którą zaaktualizowałem parę dni temu, a do dziś ukazuje mi się zawartość sprzed aktualizacji. Próbowałem wielu sposobów - usuwanie plików tymczasowych, plików z katalogu Temporary Internet Files, plików Cookies, niestety nic to nie zmienilo! !!

Pozdrawiam

(system) #2

Dzień dobry. Może sprawdź coś takiego, nie wiem czy o to chodzi, no ale spróbować warto :slight_smile: .

Narzędzia - Opcje internetowe - Tymczasowe pliki internetowe (Ustawienia) ...tam znajduje się takie coś jak: "Sprawdź czy są nowsze wersje przechowywanych stron"

Pozdrawiam.

(inż. Piniol) #3

Wejdz na swoja strone (ta ktora aktualizowales), walnij klawisz F5, strona powinna sie odswiezyc i pojawic sie jej nowa wersja. Po prostu IE zapisuje strony w cache'u by szybciej ladowac odwiedzone juz strony.

(system) #4

Wszystko byloby dobrze, gdyby Wasze powyższe rady skutkowaly. Sprawa jest o tyle dziwna, ze juz to wszystko zrobilem (nie jestem początkującym użytkownikiem). Strasznie jest to dziwne...

(Golden Finger) #5

Jeżeli używasz proxy to tu może byc przyczyna.

Pozdrawiam

8)

Golden Finger

(pysiu) #6

Przyczyną moze być proxy ja u siebie musze wlączać proxy jak niektóre strony chce odświerzyć .opis konfiguracji proxy w IE http://www.banita.pl/konf/proxyie.html