Wczytywanie ostatniej pracy przy tworzeniu nowego dokumentu

Witam,

Mam mianowicie problem, bo jak odpalam worda ze skrótu nawet tego z Program Files to wywala mi nie pusty dokument tylko jakoś niedawno pisaną pracę.

To samo jak wezmę “znaczek offica” > nowy > pusty dokument.

Odrazy zaznaczam że przeinstalowanie i wywaleniu pozostałości rejestru i ponowne zainstalowanie pakietu nic nie zmieniło …

Jakieś sugestie ?

Może jakieś ustawienie w opcjach typu Po uruchomieniu programu,otwieraj ostatni dokument jest zaznaczone ??

szukałem takiej opcji ale niestety nic nie znalazłem …

Witam, spróbuj tak: weź włącz tego worda, zaznacz wszystko, wykasuj i zapisz. Nie wiem czy pomoże, bo nigdy tak nie miałem, ale niekiedy najprostsze metody są najlepsze.

niestety próbowałem już tak robić nawet zapisywać puste kartki jako szablony itd… niestety nie pomogło, co lepsze nawet po usunięciu tego pliku tekstowego co się otwiera cały czas, word nadal wyświetla ten tekst

kamillo_bercik , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

A “doradzający” poczytali o czym pisze autor, bo mam wrażenie że nie.

Po prostu zapisałeś swoja pracę jako Szablon i dlatego teraz domyślnie otwiera Ci się jako pusty dokument.

word-standardowe-ustawienia-t384236.html

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ,o to też mi chodzi :lol:

Jak by miał pusty dokument ,to nie miał by problemu :stuck_out_tongue:

Mi również, ale że czytasz wybiórczo (bez słowa jako ) …

Spróbuj usunąć domyślny szablon Worda 2007. Przy ponownym uruchomieniu program powinien utworzyć nowy. Szablon ten znajduje się w pliku Normal.dotm w w folderach twojego profilu. Nie piszesz jaki masz system - więc dokładnie ci ne podam - w xp było by to C:\Documents and Settings\Nazwa twojego konta\Dane aplikacji\Microsoft\Szablony. Oczywiście Nazwa twojego konta oznacza konto pod jakim logujesz się do systemu.

dzięki wszystkim za pomoc, udało się to naprawić ostatnią sugestią wątku, czyli usunięcie szablonu z podanego wyżej folderu. dzięki wielkie jeszcze raz