WDS, instalacja zdalna Windows XP. Help

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak instalować zdalnie system Windows XP poprzez WDS. Mam do zrobienia taki projekt na zaliczenie, zacząłem od usługi RIS bo ona jest matką wszystkich instalacji zdalnych. W RISie wszystko działało prawidłowo, instalacje nienadzorowanej jak i RISPREP. Następnie dokonałem upgrade usługi RIS do WDS i tutaj zaczęły się moje problemy. Nie wiem jak instalować systemy Windows XP na wielu komputerach. Najpierw zacząłem od środowiska preinstalacyjnego. Zainstalowałem Windows AIK z którego otrzymałem Wimboot.wim, z płyty instalacyjnej Windows vista zgrałem BOOT.wim. Oba te pliki dodałem poprzez ADD BOOT IMAGE w WDS. Następnie dzięki plikowi install.wim dodałem INSTALL IMAGE. Proszę o instrukcje jak co mam zrobić abym mógł instalować systemy Windows XP ?

Nie chodzi mi o instalowanie czystego systemu tylko systemu z zainstalowanymi aplikacjami (tak jak poprzez sysprep)

Proszę o pomoc a nie ciągle wysyłanie odnośników, dużo czytałem na ten temat jednak nadal nie wiem jak to zrobić ;/

Poniżej treść projektu która na pewno wszystko objaśni:

„Firma szkoleniowa posiada 6 laboratoriów po 15 komputerów w każdym laboratorium. Przy czym w laboratoriach tych znajduje się 8 różnych konfiguracji sprzętowych. Wspólne dla niech jest to, że posiadają procesory z serii Pentium IV (lecz różne) i dyski twarde po 40 GB. Bolączką firmy jest notoryczne reinstalowanie systemu Windows wraz z dość sporą ilością oprogramowania. A co gorzej często przez awarię systemu wiele komputerów w laboratorium staje się niedostępne dla kursantów, co jest dla nich irytujące. Prezes firmy chciałby zoptymalizować jakoś proces reinstalacji systemu z oprogramowaniem, tak aby reinstalacja taka mogła być krótka i mógł ją wykonać nawet sam kursant. Niestety dostępne środki finansowe są problemem, dostępny jest ewentualnie jeden serwer w firmie z dyskiem 80 GB.

Należy wziąć pod uwagę, że od czasu do czasu konfiguracja oprogramowania na tych

komputerach zmienia się (aktualizacja oprogramowania, doinstalowanie nowego), przy czym jest jednakowa na wszystkich komputerach.”

W razie pytań proszę pisać, chętnie odpowiem.

Dzieki wielkie

Mateusz

Proszę pomożnie, nie wierze że nikt z Was się tym nie zajmował !