Website x5 problem z eksportem plikow

Mam problem z programem website x5 Gdy chce eksportowac pliki do internetu wyskakuje mi błąd Impossible to connect to server. Verify the entered parameters with the Internet Provider

Jeżeli logujesz się z taką dokładnością jak piszesz “błond” - to pewnie serwer odrzuca połączenie …

Nie wszystko jest dobrze wpisane

Właśnie to ci podpowiada komunikat który zacytowałeś:

Chodziło mi że wszystko jest dobrze wpisane to nie to bylo przeczenie do twojego stwiedzenia

“Wszystko” - czyli konkretnie CO ?

PS. Ja się domyślam ze mówisz o nazwie użytkownika i haśle oraz adresie serwera - ale to nie wszystkie opcje które są dostępne. To o nich właśnie piszę.

Masz ten program jak tak to ja bym to wrzucił na przeklej i byś sprawdził co jest nie tak??

Nie mam tego programu. Nie znam parametrów wymaganych przez serwer twojego providera (i coś mi mówi że ty też ich nie znasz, bo próbujesz zrobić transfer “na czuja”).

Zresztą - tu nawet nie o Website chodzi, tylko o to, czy prawidłowo działa transfer plików po protokole FTP do serwera.

Aktualizacja: plik .iwp ma tu niewiele wspólnego z problemem - ponieważ to jest plik PROJEKTU - a nie witryna gotowa do publikacji.

Coś mi mówi, że nadszedł ten moment w którym POWINIENEŚ zapoznać się z dokumentacją programu którego używasz.

Przeczytalem ale niewiele mi to dało.A co wpisac w katalog docelowy ??Chyba spróbuje z innego kompa

O ! Widzisz ! Zaczynasz łapać - więc jednak jest dla Ciebie nadzieja :slight_smile: O ile wypróbowanie trybów pasywny/aktywny to zaledwie przełączenie wajchy, o tyle domyślne ustawienia wskazują na katalog roota (znaczy się : główny). Administrator musiałby być bardzo odważnym człowiekiem by dać ci uprawnienia do tak wysokiego poziomu dostępu do katalogów. Dlatego zapewne powinieneś tam wpisać adres katalogu wirtualnego, dla którego masz uruchomioną usługę serwowania WWW.

Tak - to będzie niezwykle pomocne … :twisted: Lepiej zacznij od kontaktu z providerem / administratorem serwera, by dowiedzieć się co ci wolno, co nie, w jakich katalogach, na jakich portach itp. itd. Wtedy będziesz wiedział co gdzie wpisywać …

Do jakiego katalogu wirtualnego bo jestem zielony?

Dlatego napisałem ci że masz skontaktować się z administracją twojego serwera. Do tego wystarczy być choćby żółtym.

Juz zrobiłem działa ale jest kolejny problem ponieważ jak otwieram strone to zdjęcia są w złych miejscach i są poucinane .

Poucinane. Poucinane. Poucinane.

Teraz ja zadam pytanie: co twoim zdaniem powinien zrobić ktoś, kto przeczyta to, co napisałeś?

Moja odpowiedź może być tylko jedna: to je popraw.

Sory ale mam dysortografie możesz mi powiedzieć co mam zrobić z tą stroną??

Taaak - a ja mam alergię na lenistwo. To taka sama “choroba cywilizacyjna”.

Przecież już ci napisałem : POPRAWIĆ. (edytować zdjęcia albo / i kod strony, sprawdzić czy jest zgodny ze standardami i przejrzeć co najmniej w dwóch różnych przeglądarkach).

Jaki tekst strony??

Czy ja coś pisałem o TEKŚCIE strony ?

Nie. Pisałem ci o KODZIE - tym który wygenerował ci WebSite X5.