Wedlug was najlepszy program do filmow flv

Według was jaki jest najlepszy program do odtwarzania filmów w formacie *.flv ?? ale chciałbym żeby chodził na Pentium III 700 mhz(320 mb ramu) bez zacinania (szczególnie na pełnym ekranie :wink:

FLV Player. Ale po co sobie komplikować życie skoro mozna go skonwerować na avi np programem SUPER lub jak juz pobierać np z Youtube to pobierać Save2PC

Polecam GomPlayer.

Ja używam Media Player Classic.

A ja polecam jakikolwiek odtwarzacz wideo. Tylko najpierw należy zainstalować filtry FFDShow, pamiętając o zainstalowaniu (przede wszystkim) FLV1 w ramach tej paczki

Ja mam ffdshowa ale nie to najnowsze go**** ktore mi sie nie podoba i na korym zamiast grac mi 4 glosniki w 5.1 graja tylko 2 przodnie :confused: wiec moze podasz linka do somego kodeka z instalka ? jesli takowy istnieje.

A jesli chodzi o Media Players Classic to mam to bo instalowalem Quick Time Alternative ale MPC zwraca mi komunikat, invalid file type :confused:

Wejdz w ffdshow audio codec configuration. Tam masz Mixer. Wlacz go i zaznacz ile chcesz mieć kanałów na wyjściu. Do wiekszości filmów możesz używac AC3Filter - on tez ma możliwość miksowania kanałów.