Wejścia USB i audio do front-panelu obudowy - gdzie można kupić?

Witam,

Czy jest możliwość dokupienia / zakupu wejść USB i Audio do panela obudowy TRACER?.

Dokładnie chodzi mi o te wejścia USB i Audio zamontowane na froncie obudowy tak ja na zdjęciach poniżej


. Jeśli by była możliwość zakupy takich wejść na front obudowy to gdzie mogę znaleźć takie wejścia?.

Podaj nazwę tej obudowy albo wstaw zdjęcie z przodu. Mogę się mylić, ale raczej nie znajdziesz komponentu jako część zamienna. Szukaj panelu, który możesz umieścić w zatoce 3,5" - pod hasłem “CD bay front panel” “pc case I/O panel”, “pc case front panel” itp.

@marcin82 dzięki za odpowiedź, zdjęcie obudowy zrobię za dnia i wrzucę.

Tak wygląda obudowa

Nigdzie nie mogę znaleźć jaki to jest model obudowy, symbol ani nic.

No to szukaj zamiennika, wrzucisz pod odtwarzacz DVD.

Może znajdziesz na Ali swój panel

https://pl.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=usb+front+panel+case&ltype=wholesale&SortType=default&page=5

Ewentualnie zrób sobie własny. wlutuj obecne porty, a na ich miejsce przyklej USB 3.0 o ile Twoja płyta ma w ogóle porty USB 3.0. Wykręć tę płytkę i pokaz jak wygląda. Co się stało, że szukasz nowego?

@LORDEK dokładałem wewnętrzny czytnik kart i zauważyłem że jest jest uszkodzony / pęknięty kabel zasilający od dwóch wejść USB w panelu obudowy, tak jak pokazuje strzałka na zdjęciu poniżej

Stąd moje poszukiwania panelu żeby wymienić. Dzięki także za linka, przeglądnąłem ale póki co nie znalazłem takiego panela USB + Audio jak ja mam w obudowie.

Hm… chcąc zapewne teraz naprawić kabel zasilający trzeba by było przelutowywać wszystkie kable?.

Zlutuj uszkodzone przewody i zaizoluj - w tym wypadku to wystarczy, a nie z baterią przeciwlotniczą na muchy.

1 polubienie

@marcin82 dzięki wielkie za pomoc i odpowiedź, wyciągnę panel od wewnątrz i zlutuje kable zasilający porty USB. Myślałem że gdzieś dostanę takowy panel żeby tylko zrobić przekładkę :slight_smile:.