Wejścia audio Realtek HD

(Kaci6) #1

Mam taki problem, gdy włączam na Counter Strike lub coś w tym stylu i gram po jakiejś minucie gra mi się minimalizuje i pojawia mi się okno

i tak co chwile.

Mam tak nawet jak przeinstaluje windowsa i nie wiem w czym problem.

(Gabriellos94) #2

Co to ma oznaczać?

Spróbuj zainstalować starszy/nowszy sterownik od karty dźwiękowej.

(Impel) #3

sprawdz czy masz dobre kable .. czy nie maja przerw lub przebicia ... bo moze nie laczyc .. i jak polaczy to pojawia sie okno podlaczonego majka lub glosnikow..

(Mariusz Swiech85) #4

może jakiś skrót klawiatury włącza ten panel ?

(XMan) #5
  • jedynie może być ta właściwa odpowiedź :slight_smile:

Mam Realtek ALC883 cztery lata i o jedno mogę się zapytać :

po reinstalacji systemu coś zmieniasz ?

Po instalacji sterowników możesz jedynie sprawdzić zaznaczenie lub odznaczenie Miks stereo :

cichy-mikrofon-t401860.html

Widzę że masz płytę GIGABYTE i chyba również kartę dźwiękową Realtek HD ?

Przed instalacją wszystkich sterowników zainstalowałeś najpierw sterowniki do swojej płyty głównej Chipset?

• też racja, mogę przesłać kilkadziesiąt starszych sterowników :wink:

linag12 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Kaci6) #7

Zainstalowałem wszystkie potrzebne programy które dostałem razem z komputerem. wyskakuje mi Menadżer Realtek HD i komunikat gniazdo zostało odłączone, podłączone i tak bez przerwy. Nawet jak się zaznaczy co jest podłączone to po jakiejś minucie pojawia się jeszcze raz.

(djkamil09061991) #8

Powiem ci że ja również tak mam jak podłącze np. słuchawki do przedniego panelu i puszczę muzykę na youtube, gdy podłącze do tylniego panelu tego problemu nie ma. Próbowałem rózne wersję sterowników i jest to samo, tak więc nie wiem od czego to zależym w sumie mi to nie przeszkadza bo i tak wole wszystko podłączać z tyłu;P

(Mariusz Swiech85) #9

być może której gniazdo jest uszkodzone i ma jakieś zwarcie ?