Wejścia audio Realtek HD

Mam taki problem, gdy włączam na Counter Strike lub coś w tym stylu i gram po jakiejś minucie gra mi się minimalizuje i pojawia mi się okno

http://img153.imageshack.us/f/beztytuu11a.png/

i tak co chwile.

Mam tak nawet jak przeinstaluje windowsa i nie wiem w czym problem.

Co to ma oznaczać?

Spróbuj zainstalować starszy/nowszy sterownik od karty dźwiękowej.

sprawdz czy masz dobre kable … czy nie maja przerw lub przebicia … bo moze nie laczyc … i jak polaczy to pojawia sie okno podlaczonego majka lub glosnikow…

może jakiś skrót klawiatury włącza ten panel ?

  • jedynie może być ta właściwa odpowiedź :slight_smile:

Mam Realtek ALC883 cztery lata i o jedno mogę się zapytać :

po reinstalacji systemu coś zmieniasz ?

Po instalacji sterowników możesz jedynie sprawdzić zaznaczenie lub odznaczenie Miks stereo :

cichy-mikrofon-t401860.html

Widzę że masz płytę GIGABYTE i chyba również kartę dźwiękową Realtek HD ?

Przed instalacją wszystkich sterowników zainstalowałeś najpierw sterowniki do swojej płyty głównej Chipset?

  • też racja, mogę przesłać kilkadziesiąt starszych sterowników :wink:

linag12 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zainstalowałem wszystkie potrzebne programy które dostałem razem z komputerem. wyskakuje mi Menadżer Realtek HD i komunikat gniazdo zostało odłączone, podłączone i tak bez przerwy. Nawet jak się zaznaczy co jest podłączone to po jakiejś minucie pojawia się jeszcze raz.

Powiem ci że ja również tak mam jak podłącze np. słuchawki do przedniego panelu i puszczę muzykę na youtube, gdy podłącze do tylniego panelu tego problemu nie ma. Próbowałem rózne wersję sterowników i jest to samo, tak więc nie wiem od czego to zależym w sumie mi to nie przeszkadza bo i tak wole wszystko podłączać z tyłu;P

być może której gniazdo jest uszkodzone i ma jakieś zwarcie ?