Wejście AOL do polski (portal AOL.pl)

Dzisiaj AOL uruchomił swoją poską stronę pod adresem http://www.aol.pl

Co sądzicie o tej firmie ?? Jakie są Wasze odczucia odnośnie portalu ?? Czy używacie ich komunikatora ??

Ja z ciekawości zainstalowałem AIMa, ale nikogo kto go posiada nie znam, więc przetestować nie mogę :stuck_out_tongue:

Widzę tylko, że reklama w jego oknie nie wyświetla się poprawnie :stuck_out_tongue:

Co do portalu: pod IE i Firefoxem działa całkiem nieźle, są drobne niedociągnięcia, ale pod Operą totalny rozsyp. Szkoda.

Ale nawet amerykański sajt się pod nią sypie :?

PS

Jeśli ktoś byłby chętny na przetestowanie ze mną polskiego AIMa, to proszę pisać na pw albo komunikatory. :slight_smile:

Produkty AOL złe nie są, jednak sama firma kojarzy mi się z kilkoma wpadkami: 1. Antywirus na silniku Kaspersky’ego miał wbudowane jakieś brzydkie oprogramowanie, 2. o ile dobrze pamiętam to firma ta przez pomyłkę udostępniła jakieś informacje o użytkownikach, które poza ta firmę wypłynąć nie powinny.

Mimo to dobrze, że otworzyli stronę w naszym rodzimym języku, kto wie może udostępnią też pakiet zabezpieczający AOL McAfee VirusScan Plus w języku polskim… to by było coś.

Może, może. Ja jadnak wolałbym, gdyby to Yahoo! otworzyło swój polski oddział, mieliby chyba łatwiejszy start, gdyż marka ta jest dość dobrze znana w Polsce i darzona sporą sympatią. Na polski portal MSN w najbliższym czasie raczej nie liczę…

Czy tylko mi się ta strona tnie pod Operą?

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny.

nie tylko tobie a wszystkim userom opery… wystarczy w menu widok włączyć dopasuj do szerokości i strona działa ok…

Na razie beta ,nie ma co sie cieszyć w przeciwieństwie do aol.com , bieda.