Wejście na strone routera

Cześć!

Mam router CISCO EPC2325 i za nic nie wiem jak wejść na jego stronę i go skonfigurować. Wpisywałem już w przeglądarkę adresy ip z cmd (komenda ipcofig), szukałem w googlach tych adresów i nic. Wpisuje adres i czekam, a po chwili pokazuje “błąd wczytywania strony” Ktoś wie jak to zrobić? Chce włączyć na nim serwer DHCP, bo na tych routerach jest wyłączony, a z wyłączonym nie mogę podłączyć xboxa 360. Z góry dzięki za pomoc.

:?:

To może sporóbuj standardowo przez przeglądarkę,instrukcja podaje że “fabrycznie” ma ustawione 192.168.0.1.Jak by nie poszło to odpal jakiś skaner sieci w stylu Angry IP Scanner,Look@LAN etc. przeskanuj może wykryje ,co do hasła to ci nie podpowiem :expressionless:

Pokaż screena z konsolki po komendzie

ipconfig /all

Sprawdź 192.168.0.1 - za http://configrouters.com/block-website- … -2325.html

Tak samo podaje instrukcja: http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& … l4er4gmGMw A właśnie, może otrzymałeś instrukcje obsługi do routera? Tam zwykle są informacje o takich rzeczach.

W razie problemów polecam przejrzeć: Podstawowa konfiguracja domowego routera podstawowa-konfiguracja-domowego-routera-t439247.html

Powodzenia i daj znać o efektach.

Pozdrawiam!

Dzięki za pomoc! Okazało się, że pasuje to ip: 192.168.100.1. Instrukcji żadnej nie dostałem bo dostałem go od dostawcy internetu, a ip znalazłem właśnie przypadkowo na jego stronie i było tylko tam bo szukałem tego dobre kilka godzin.