Wellget

dlaczego jak dam, żeby przez ten program coś mi się ściągało i np mam 50% i zatrzymam i wyłącze programa później go włącze to dlaczego mi to idzie od nowa wszystko ? :expressionless:

brakowało mi jeszcze 20 mb bo musiłem wczoraj iść spać i 6 h ściągania na marne :expressionless:

Zawsze Ci się tak dzieje ?

Może komputer został niepoprawnie zamknięty…

mam ten program od 3 dni komputer się dobrze zamyka i to mnie irytuje :C

Możliwe iż jest to wina serwera ==> po prostu nie wszystkie pozwalają na zatrzymanie i wznawianie pobieranego pliku.

Na przyłośc dawaj Pause , a nie stop i nie zamykaj programu kiedy coś sciągasz.

Miałem ten sam problem, wyrzuciłem WellGeta i zainstalowałem darmowy Free Download Manager plus spolszczenie i jest naprawdę dobry!

a da sie go zintegrowac z FF tzn zeby działał jak flashgot + fleshget

a zrobiłeś to samo z WellGetem ??

Dziwne, ale nie powinno się tak dziać - nie mieszałeś nic w ustawieniach wellgeta

nie ![;

Nic nie mieszałem a nawet i mieszałem - nie dałem rady go zintegrować!

mymaney

ściągasz wtyczkę FlasGot i instalujesz ją w FF

restartujesz FF -nastepnie --> Narzędzia --> Rozszerzenia --> szukasz na liście wtyczkę --> edytujesz opcje - wskazujesz WellGeta z listy akceleratorów - restartujesz FF i przy próbie pobierania pliku wyskoczy menedżer pobierania FF i zaptaszasz opcję ściągnij przy pomocy…

…i wyskakiwał WellGet i nie startowało ściąganie! Nie wklejał się automatycznie link! A jak coś sie ściągało to po przerwaniu często nie wznawiało!