Wentylator na procesor

Witam.

Mój obecny wentylator na procesorze strasznie hałasuje i postanowiłem kupic nowy wentylator.Potrzebuje sam wentylator na procesor Duron 700mhz :glaszcze: rozstaw tych dziurek na zamocowanie wentyla wynosi 4cm na 4cm,bardzo chciałbym aby wentylator był bardzo cichutki,miał małe obroty,kosztował max 30zł(procesor się wcale się nie przegrzewa,a obecny wentylator ma obroty ~6500rpm :o )

Oferty z Allegro odpadają.

Prosze was o podanie linków do każdego polecanego przez was wentylatora.

PS

Złącze musi być 3 pinowe.

Większy wentyl nie wejdzie? Bo 4x4 to mam na starym kompie Pentuim 1 S-7.

Nowe chłodzenie obroty max 2200

http://znak.pl/index.php?cid=373&scid=1 … 3CopperSil

A jak sprawdzić czy wejdzie?Nie zabardzo się orientuje w mocowaniach chłodzenia:(

A mój to moze nowość :stuck_out_tongue:

To jak sprawdzić czy większy wentyl będzie szło zamontować?

Zmierz rozmiar radiatora.

Jak dla mnie to wystarczy Ci kupić wentyl za 10 zł z allegro zamontować i będzie cichszy bo pewnie stary się wytarł/zużył. tylko właśnie senk w tym że 40 są małe i obrotami, a co za tym idzie głośnościa nadrabiaja swoje małe gabaryty.

6cm na 6 cm

Teraz znajdziesz coś innego?

pisałeś że allegro odpada

TU

ale zobacz, jak coś Ci spasuje to poszukaj w sklepach u siebie w mieście lub w jakichs internetowych.

Jednak jak patrze na te wentle to one mają koło 4 tyś obrotów co sprawia że będą głośne, ja mam AC64 który ma 2200 rpm i przy 1800 jest to samolot już :wink:

z tych wszystkich to osobiście wziołbym ten

http://allegro.pl/item152399719_akasa_a … _w_wa.html

tylko drogi jest, ale 2300 rpm, nie powinien być głośny, tylko wysoka cena ;

NIe,dziękuje,takie coś właśnie mi w kompie brzęczy.

Złączono Posta : 27.12.2006 (Sro) 0:14

No ale ten ma rozstaw dziurek 60x60 a ja podawałem ze radiator ma 60x60 a rozstaw dziurek w wentylu ma być 40x40

D@widoS

Proszę we wszystkich postach poprawić błędy i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw każdego swojego posta.JNJN

Wymień lepiej całe chłodzenie tamten Arctic z wentylem 80 będzie cichszy od 40.