Wentylator w Amacroxie

Witam, wentylator w amacroxie jest najglosniejszym elementem kompa, da sie go jakos zwolnic? lub cos z tym zrobic?

jaki to model amacroxa?? kiedy go kupiłeś ??

ax400 kupiony w czwartek

powinien być cichutki, trafił ci się najwyraźniej wadliwy egzemplarz, oddaj powinni wymienić na miejscu.

a moge poprostu przesmarować wentyl?

Złączono Posta : 12.08.2007 (Nie) 15:00

bo kupiony był w sklepie pobliskim i był sprowadzany wiec pewnie na 3 tygfodniowa gwarancje by poszedł

po kilku dniach używania ?? a jak się do niego dostaniesz nie zrywając plomb gwarancyjnych ?? idź szybko do sklepu i wymień.

napisałem że on był sprowadzany i pójdzie na gware a bez kompa nie moge zostać wiec co moge zrobic

Otwierasz puszkę tracisz gwarancję, jak zasiłka jest nowa to i łożyska w wiatraku również, smarowanie nic nie da… kupiłeś w czwartek, do 5 dni masz prawo wymienić bez oddawania na gwarancję, wymień na miejscu na inny…

NIC ja kupiłem kilka dni temu Amacroxa i go prawie w ogóle nie słychać.

wiesz jak bym zdjoł sickera to by mi nalepili nowy, to mój kolega prowadzi sklep, może poprostu bym wentyl wymienił

od kiedy owy wiatrak hałasuje ?? od wczoraj ?? pisałeś że kupiłeś w czwartek (rozumiem ostatni), ja na twoim miejscu poszedłbym do sklepu i zrobił awanturę.

w razie czego wymień za dopłatą do amacroxa ax450 pnf- oni na to zawsze idą.masz prawo w ciągu 7 dni od daty zakupu zwrócić sprzęt który nie spełnia twoich oczekiwań. żyjemy przecież w UE !!

Koleś kombinujesz jak koń pod górę, idź i niech na miejscu ci wymienią, bez oddawania na gwarę…

jak kolega to na pewno wymieni

może być wlutowany w płytkę drukowaną zasilacza.

lepiej nie kombinować i zwrócić

co tam że kolega czy coś otworzysz puszkę pogrzebiesz to w servisie sprawdzą że coś nie tak i nic ci to nie da

lepiej iść i wymienić

dobra jutro do nich pojde chociaż przesmarowałem wentyl, jest ciszej, a sticker zdjołem tak że widać nie będzie

Pozdro

Ja mam takiego i jest bardzo cichy kupiony w kwietniu chyba daj na gwarancje :slight_smile:

hehe kolega przyszedl co zna sie na kompach, to powiedział że nie jest głośny to poprostu jest szum wytwarzany przez łopatki, jest ok

A tak z ciekawości- Amacrox ma regulacje obrotów wentyla?

specyfikacja

http://www.amacrox.com/download/Amamcro … arrior.pdf

wnioskuje że ma

Ma automatyczną jest cichy mam Pentagrama na procesorze i na najniższych obrotach jest dosyć głośny,ale mi to nie przeszkadza nie przywiązuje do tego wagi :slight_smile: