Wentylator wdmuchujący - czy podejdzie?

W dolnej części przedniego panelu mam takie miejsce jak na zdjęciu czy da sie zamontować na nim wentylator?

Pytam dlatego bo w bocznym i tylnym panelu te miejsca wyglądają inaczej.

dsc00015aym.jpg

Da się :stuck_out_tongue: tylko on nie będzie spełniał swojej roli w pełni bo nie ma dostępu do chłodnego, świeżego powietrza z przodu. U mnie w Sharkoonie przód jest z takiej jakby siatki wtedy jak wentyl ciągnie powietrze to ma go z zewnątrz budy :wink:

W sumie za tym miejscem zaraz na samym dole jest dziura w kształcie prostokąta o długości ok 10 cm a szerokości ok 1.5 cm może z tego miejsca zasysałoby chłodne powietrze ?? :lol:

Ja bym wyciął ten środek metalowy zawsze to by było więcej powietrza :wink: no i nawet jak będzie sobie tam działał będzie robił ten przewiew w budzie.

Ja zrobiłem inaczej, przygotowałem sobie na bocznych drzwiczkach otwór o średnicy 200 mm (niektóre nowe obudowy maja już taki otwór gotowy) i wsadziłem tam wirnik - Antec Big Boy i to jest naprawdę dopiero przewiew w obudowie… wywaliłem inne mniejsze wiatraki, które głownie generowały hałas a były mniej wydajne

pcamator - obudowa w której Vi-rus chce zamontować ten wiatraczek pewnie mniej kosztuje niż ten wentyl co podałeś :stuck_out_tongue:

Pewnie tak :smiley: