Wentylator z niebieskim podświetleniem - poszukuję


(Noculak Barbara) #1

Szukam mocno świecącego na niebiesko wentylatora do obudowy. Musi dawać jak najmocniejsze niebieskie światło. 120mm, cichy. Co polecacie?


(Emilmlo) #2

Tego polecam

http://www.cooling.pl/silentiumpc-zephy ... 50941.html


(Kabuto1378) #3

czarna, czarna jesteś tak długo na forum a nie wiesz?

Jedyny słuszny wentylator: cichy a podświetlany na niebiesko i do tego tani to oczywiście:

http://www.cooling.pl/silentiumpc-zephy ... 50941.html

Mam i polecam święci b\pięknym niebieskim kolorem i na 12 v jest cichuteńki.


(steemm) #4

należy dodać jeszcze że diody te nie świeca po pokoju a w stronę osi co sprawia że komputer nie jest latarnią


(Attack89) #5

A ja polecam REVOLTECA

http://allegro.pl/item595161950_revolte ... ab_fv.html

Mam od dawna. Jest cichy, dobrze chłodzi obudowę oraz ładnie świeci


(Noculak Barbara) #6

KabutO od takich ludzi jak Ty ciągle się wiele uczę :slight_smile:

Do tej pory nie miałam powodu by oświetlać swoją obudowę. Teraz mam zamiar zamontować 2 niebieskie wentylatory na górze mojego Zalmana GS1000. W ciemności wraz z niebiesko podświetlonym przyciskiem power dają świetny efekt. Światło wydostaje się przez system wentylacyjny na górze obudowy.


(Kabuto1378) #7

nie szkoda było ci wydać tyle kasy na obudowę?

czytałaś chyba link do modyfikacji tej budy na pclab.pl? Ale chyba czytałaś bo tam gość wydaje mi się też zamontował te Zefirki.


(Noculak Barbara) #8

Od momentu kiedy zobaczyłam ją po wyjęciu z kartonu, nie żałuję ani jednej wydanej na nią złotówki. To cacko wygląda o wiele lepiej niż na fotkach. Robi niesamowite wrażenie. Czytałam, co Streamer wyczynia z tą obudową. Zamontował w niej Noiseblockery. Ja nie będę się bawić w aż taki modding. Wystarczy mi podświetlenie góry, wyciszenie i filtr na dole. Zastanawiam się jakie maty kupić do wyciszenia.


(Michal Kolatek) #9

Tylko szklarnię robią z kompa, osobiście kupił bym porządne chłodzenie na proca np Thermalright 120A + dobra 120, dysk w Scythe Quiet Drive, zasilacz jak szumi to zrobić fanswapa, chyba że plomby nie pozwalają, to zawsze można sprzedać i kupić Bequieta E6, czy Corsaira.


(Noculak Barbara) #10

Dzięki za info co do mat. Zasilacz jest cichutki. Najbardziej szumią wentylatory Zalmana i boxowe chłodzenie procesora. Chłodzenie procesora też muszę zmienić, ale to na razie niemożliwe. Dopiero co kupiłam obudowę i nową grafikę.

-- Dodane 05.04.2009 (N) 3:45 --

Co będzie dawało lepsze światło - 2 wentylatory Zephyr czy podwójna katoda Revolteca 31 cm? (akurat taka mieści się nad wentylatorami). Plus dla katody jest taki, że istnieje możliwość jej wyłączenia.