Wersja angielska na polską-czy możliwa zamiana?

Przyjaciele otrzymali w prezencie laptopa z agielską wersją programu Windows Vista. Ze znajomoscią języka nie jest ciekawie stąd trzy pytania bardzo różne tematycznie:

1.- Czy jest mozliwa prosta i darmowa zamiana programu w.angielskiej na polską (pomijam zakup i nową instalację)

2.- Czy to prawda, że Vista " z urzędu" wymaga podania hasła dostępu przy instalacji każdego nowego programu

(nawet gg i skype) Nie możemy ich zainstalować bez podania hasła.

  1. Jak uzyskać treść wpisanego hasła dostepu do systemu? Wprowadzajacy to hasło syn przeyjaciół- nie pamieta go.

Czy tylko poprzez ponowne wgranie systemu?

Byłbym wdzieczny za podpowiedzi.

  1. Było na forum z 50 razy…

  2. Bzdura. UAC można sobie dowolnie skonfigurować. Btw. Nie słyszałem jeszcze o żadnej Edycji Visty z “urzędu”

  3. Raczej nie ma możliwości. Aaaa jest: spytaj syna przyjaciółki :wink:

Dzięki za info. Śledzę teraz te “50” postów w namiarach na pierwsze pytanie.Jestem za cienki w ich wykorzystaniu, ale świat należy do odważnych. =D> Może mi się uda… #-o #-o

Najgorzej z tym hasłem. Zapomniał i już…

Pozdrawiam TJ

1:jeśli masz oryginalny nr seryjny i chcesz zainstalować pl wersję, to szukasz polskiej instalki i rejestrujesz z tym serialem. W razie wątpliwości, dzwonisz na infolinię do MS i wszystko Ci powiedzą.

2:bzdura

3:format i nowa instalka (bądż znajomy hakero-dłubacz)

trele morele…w najnowszym magazynie next 03/2008 jest opisane krok po kroku jak takie hasło zresetować. polecam.

Pozatym szukanie nie boli, w sieci są setki porad jak pozbyc się hasła:

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_89899.html

Ja dzwoniłem i powiedzieli że to nielegalne…z resztą tak mówią też inni userzy

BTW Jest taka wersja pre instalowana z hasłem bo mamy taką w szkolnej pracowni i nie jest to żaden cenzor czy coś innego. Trzeba znać hasło, straszne utrapienie było z tym ale ktoś tam to jakoś wyłączył bo się nie dało pracować normalnie :mrgreen: