Wersja evaluacyjna Loghorn

:? Poszukuję strony internetowej na której mógłbym sciągnąć wersję evaluacyjną Lohngorna (jest to bezpłatna angielska wersja testowa nowego systemu Microsoftu działająca pół roku). Wiem tylko że można go znaleść na strone Microsoftu. Nie mogę go tam znaleść. Proszę o poradę.

witam

ściągnij sobie programik emule(jest po polsku) http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=289&t=46 i jak go zainstalujesz to wpisz słowo wyszukane longhorn i ci znajdzie bardzo dużo żeczy,do wyboru do koloru, acha przy instalacji weź język angielski bo niema polskiego ale jak zainstalujesz to w opcki tools albo settings (już niepamietam) tam będzie language i wybież polski :smiley:

I w tej chwili możesz się wziąść do ściągania longhorna(tam są wszystkie wersje jakie do tej pory wyszły) :smiley:

Mam Emule i wiem ze tam jest ale to jest ostatnia rzecz jaka bym zrobil zeby znalezc longhorna jezeli jesyt to na stronie microsoftu to po co sie meczyc z pozadnego serwera sciagnie sie przeciez szybciej a przez Emule czekal bym z pól dnia ale dzieki za porade zeby miec jakis programik czasami warto poczekac CZE :smiley: :slight_smile:

a swoją droga gdzie wyczytałes o tej wersji udostępnionej?sam chętnie poczytam :smiley: jak znajde longhorna to zapodam linka

— Post 2 ------

ja znalazłem tylko wersję testową avalona ( nowe środowisko graficzne longhorna) jak narazie jeszcze nie ma longhorna oficjalnie i niebędzie do maja 2005 bo wtedy wypuszczają bete 1

O longhornie słyszałem na allegro i tam gościu ma do sprzedarzy wersję evaluacyjną tego systemu. Wysłałem do niego maila i on odpisał mi ze sciągnął tą wersję z neta a dokładniej ze strony microsoftu słyszałem również od kilku moich znajomych że microsoft udostępnił ten system. Nie znam dokładnej strony tak jak dla na przykład Windows Servera 2003. Dlatego proszę o pomoc

To cię nieźle w balona zrobiono,bo microsoft usostępnił tylko nowe środowisko graficzne avalon, i naprawde musisz do maja jeszcze poczekać,wtedy wersję beta 1 na pewno udostępnią na swojej stronie, ale longhorn to narazie wersja alpha więc nie ma nawet co mażyć :twisted:

bo takowej nie znajdziesz :smiley:

chyba że nielegalnie ale to już nie temat na forum :smiley:

niestety takowej nie znajdziesz

jak już mówiłem tylko emule wchodzi w gre,albo czekanie do maja na wersję beta :smiley:

W każdym razie dzięki!

nie ma za co, poprostu bądz cierpliwy bo na żadnej stronce microsoftu jeszcze nie ma longhorna,sam tez czekam na tą wersję beta żeby przetestować :smiley: