Wersja Skype pod linuxa?

testowałem ostatnio niezły komunikator głosowy skype 0.96 beta, poza tym że nie chodzi najlep[iej pod win98 to pod wyższymi systemami chodzi nawet spoko, jakośc dźwięku jest powiedzałbym rewelacyjna, a poza tym współpracuje z firewall`ami. Problem jest wtedy gdy ktoś ma linuxa, bo szukałem w sieci odpowiednika pod redhata ale ie znalazłem,

więc z tąd moije pytanie: 1.czy ktoś słyszął o wersji pod linuxa

2 jak zrobić żeby chodził pod win98?

pozdrawiam

gg2683969

Czyli nie odpalisz go na 98 a tymbardziej na Linuxie.

Pozdrawiam :slight_smile:

Alternatywa dla skype moze byc Teamspeak http://teamspeak.org/

wersja dla linuksa i windowsa.

Co do LINUXA nie będę się wypowiadał bo nie próbowałem instalowania Skype na tym OS ale u mnie działa jak należy pod win 98SE. Jedynym problemem jest brak polskich literek jeżeli wysyłam wiadomość tekstową do innych userów skype. Dźwięk jest czysty i zrozumiały czasami z “metalicznym” przydźwiękiem ale prawdopodobnie jest to związane z przepustowością mojego łącza (mam ni za rewelacyjną sztywkę od lokalnego providera netu).

Mogli napisać na stronie programu, że program pracuje na 98, a tam pisze że na 2000 i XP :stuck_out_tongue:

A co do Linuxa, to nie ma wersji Skype pod niego. Jedynie jakiś odpowiednik :slight_smile:

sęk w tym że na domowej stronie programu piszą żę faktycznie tylko 2000\xp ale jeden z użytkowników na tym forum pisał że odpalił go na 98se, a nie wiem jak to zrobił, a nie mam z tym kolesiem kontaktu, więc chciałbym wiedzieć jak to zrobił

pewno zainstalowal, uruchomi i sie okazalo ze dziala :wink:

dokładnie tak było :stuck_out_tongue:

Jak nie masz jest PW, zostawiłem swój numer gg i nick na tlenie chyba więcej nic nie porzeba???