Wersje Windows Vista a funkcjonalność

Witam ponownie,

Chciałbym się dowiedzieć, czy wersję Windowsa Visty różnią się od siebie fukcjonalnością a właściwie szybkością działania? I która z nich (jeśli różnią się) jest najlepsza pod tym kątem.

AMD Athlon XP, 1800 MHz (13.5 x 133) 2200+

RAM: 1280 MB (DDR SDRAM)

ATI Radeon 9600 (RV350)

Pozdrawiam!

wszystkie działają tak samo na takim samym themie: aero basic lub glass działa tak samo niezależnie od wersji Visty.

Z kąd ty sie wziołeś człowieku !!

Masz tu opis edycji Visty http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=96. Szybkością się nie różnią poszczególne edycje. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam kuhar!

djrupin może trochę źle to napisałem, ale chodziło mi o to ze aero glass chodzi tak samo na home premium czy ultimate :))

Ale w Windows Vista Home Basic Aero nie jest udostępnione,z Vistą jest tak,że masz wszystkie wersje na jednym krążku,ale kupujesz razem z kluczem do jednej,klucz dla wersji Home Basic odblokowuje tylko podstawową wersję,do Home Premium Aero Glass - jeśli masz odpowiednią kartę grafiki i 1 GB ram i większośc dodatków Visty,Home Business lepszą ochronę danych,Ultimate - odblokowuje wszystko

ajtansza wersja hOME BASIC albo starter ma ograniczenie do 3 aplikacji uruchomionych w jednym czasie:P Toz to cyrk wg mnie :smiley:

ale koszt niewielki 15-30usd od jednej licencji:P

no ale goly windows po starcie to sa aplikacje… defender, explorer i windows desktop manager… ;(

Ale starter nie jest dostępny w Polsce, a po drugie, to dotyczy to okien jednocześnie otwartych, nie samych procesów.

Bo goły Windows to i tak dużo różnych rzeczy, zwłaszcza svchost w paru kopiach :wink:

No tak, ale jak walnalem skryptem ilosc otwartych okien to mi oprocz tych otwartych dorzucilo WIndows defender i DVM…

czyli wychodziloby na to,ze tylko 1 aplikacja moglaby byc uruchomiona XD Rozumiem ze starter to tania wersja dla krajow rozwijajacych sie…ale zeby takie swinstwo robic? niech juz aero, wmp11 media center wywala

nawet movie maker i speech recognition ale nie cus takiego :smiley:

Kriss_Hietala

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN