Weryfikacja danych DVD - ISO po nagraniu

Witam. Poszukuje programu, który przeprowadzi weryfikację płyty po nagraniu pomiędzy płytą, a obrazem. Chciałbym wskazać obraz i umieścić płytę w napędzie i przeprowadzić weryfikację. Istnieje taki soft?

przecież każdy szanujący się program do nagrywania płyt ma opcję weryfikacji nagranych danych, wystarczy tylko zaznaczyć.

Hej,

Na przykład ImgBurn.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak, wiem. trochę może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Otóż po nagraniu płytki (zapis - 100%0 trwała weryfikacja. Dość długo, niestety nie wiem dlaczego, może to przez to, ze płytka nagrywana z prędk. 2.4x. Niestety podczas weryfikacji został zabrany prąd no i wiadomo nie ma prądu, nie ma pracy :stuck_out_tongue: I teraz w sumie to nie wiem czy to się nagrało ok, nie nie. Dlatego chodzi mi o soft do weryfikacji już nagranej płyty. Niestety chyba nic takiego nie ma, a przynajmniej nie znalazłem, ale może ktoś słyszał o takim programie.

Zamontuj obraz który nagrywałeś (DAEMON Tools Lite), włóż płytę do napędu. Użyj http://www.dobreprogramy.pl/Beyond-Compare,Program,Windows,13195.html kliknij Folder Compare lub Folder Synk (tylko zweryfikuj nie synchronizuj).

Dzięki, nie pomyślałem o czymś takim. Sprawdziłem po CRC i się zgadza :slight_smile: Myślę, że to wystarczy do potwierdzenia.

Hej,

Przecież pisałem, że na przykład Img Burn. Uruchamiasz program, klikasz przycisk Verify disc , wybierasz napęd z nagraną płytą, następnie obraz dysku i weryfikujesz - gotowe. :slight_smile: Bez zbędnej filozofii. :razz:

74890733331292810164_thumb.jpg 37322053737863172703_thumb.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus

Fakt :slight_smile: Dzięki. Przyda się w przyszłości.