Weryfikacja danych DVD - ISO po nagraniu


(arlid) #1

Witam. Poszukuje programu, który przeprowadzi weryfikację płyty po nagraniu pomiędzy płytą, a obrazem. Chciałbym wskazać obraz i umieścić płytę w napędzie i przeprowadzić weryfikację. Istnieje taki soft?


(Maciekzklanu) #2

przecież każdy szanujący się program do nagrywania płyt ma opcję weryfikacji nagranych danych, wystarczy tylko zaznaczyć.


(Dimatheus) #3

Hej,

Na przykład ImgBurn.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(arlid) #4

Tak, wiem. trochę może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Otóż po nagraniu płytki (zapis - 100%0 trwała weryfikacja. Dość długo, niestety nie wiem dlaczego, może to przez to, ze płytka nagrywana z prędk. 2.4x. Niestety podczas weryfikacji został zabrany prąd no i wiadomo nie ma prądu, nie ma pracy :stuck_out_tongue: I teraz w sumie to nie wiem czy to się nagrało ok, nie nie. Dlatego chodzi mi o soft do weryfikacji już nagranej płyty. Niestety chyba nic takiego nie ma, a przynajmniej nie znalazłem, ale może ktoś słyszał o takim programie.


(falcon89) #5

Zamontuj obraz który nagrywałeś (DAEMON Tools Lite), włóż płytę do napędu. Użyj http://www.dobreprogramy.pl/Beyond-Compare,Program,Windows,13195.html kliknij Folder Compare lub Folder Synk (tylko zweryfikuj nie synchronizuj).


(arlid) #6

Dzięki, nie pomyślałem o czymś takim. Sprawdziłem po CRC i się zgadza :slight_smile: Myślę, że to wystarczy do potwierdzenia.


(Dimatheus) #7

Hej,

Przecież pisałem, że na przykład Img Burn. Uruchamiasz program, klikasz przycisk Verify disc , wybierasz napęd z nagraną płytą, następnie obraz dysku i weryfikujesz - gotowe. :slight_smile: Bez zbędnej filozofii. :razz:

74890733331292810164_thumb.jpg 37322053737863172703_thumb.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus


(arlid) #8

Fakt :slight_smile: Dzięki. Przyda się w przyszłości.