Weryfikacja kluczy z Regcleaner

Witam

Jedno pytanie: Czy /jak mozna sprawdzic samemu ktore wpisy po uzyciu Regcleanera mozna bezpiecznie usunac .

Jesli jest jakies info pomocne w tym to czy moglibyscie zamiescic,dac link.

Lub sprawdzic ponizszy plik- bylbym wdzieczny.

Lista kluczy rozpoznane jako już niepotrzebne i mogą zostać usunięte

http://up.wklej.org/download.php?id=450 … 508e18d483

ja bym zaznaczył i wywalił wszystko z tej listy…

Pamiętaj, że w razie czego możesz przywrócić usunięte klucze :slight_smile: (no, chyba, że RegCleaner ma nie robić kopii zapasowej)

Na moim “podwórku” nie zdarzyło się jeszcze, abym przywracał coś z kopii zapasowej, choć czasem coś zostawiam (co mi nie “leży”) - ale później sprawdzam co to może być :slight_smile:

możesz też użyć Odkurzacza (ustawienia standardowe -bezpieczne) - ale trzeba pamiętać i tak o ostrożności :slight_smile:

Wlasnie . Przed wywaleniem calosci/ czesci bym sprawdzil czy moge to zrobic .

Moglbys napisac co i jak z tym -jak to zrobic: Linka do pomocnej strony albo sposob na to.

Mam 512 zaznaczonych wpisow do wywalenia i musze sie jakos w nich polapac o co tam biega a w tych samych numerach CLSID nie moge.

Przywracanie kopi - no niby mozna , ale w sumie nie wiadomo co sie moze stac Po.

Bardzo zalezy mi na posprzataniu tego balaganu.

Dziex i PZDR

,RegCleanera’" miałem dwa lata, nigdy mnie nie zawiódł i uważam że jest b. dobry.

Obecnie mam nowy komputer z dwurdzeniowym procesorem i już RegCleaner nie działa.

Zawsze miałem ustawione tylko :

  1. j. polski.

  2. Jedna kopia zapasowa.

  3. Usuwanie automatyczne.

Kliknąłem ,Usuń wszystkie błędne wpisy" i wymiatał.

Nigdy tego nie robiłem ręcznie.

Zrób punkt przywracania systemu, kopię zapasową i usuwaj, w razie czego będziesz mógł szybko naprawić komputer.

Właśnie - jak wyżej :slight_smile: (choć ja nie robiłem punktu przywracania. …(jest też jv16 - tegoż autora - choć najnowsze wersje są już płatne - ale jest bardziej skomplikowany :wink: )