Wf na studiach?

siemka mam pytanko otoż przegladalem oferte tej uczelni: http://www.wsti.pl/index.php?option=con … =view&id=4

i znalazlem tam przedmiot wychowanie fizyczne… to na studiach też jest wf? :o

Nie wiem skąd Twoje zdziwienie, myślisz że jak mgr albo inż to już konieczny garb, patrzałki na oczach i przykurcz mięśni ??

:hahaha:

fiesta:spoko:

lukaszm jak siedzisz cały dzień przed monitem to dobrze jest się poruszać :wink:

nio wlasnie problem w tym ze nie moge cwiczyc mam zwolnienie z wf od podstawowki… i sie troszke tym zmartwilem ze wf tez jest na studiach…

mam jeszcze jedno pytanie do tych co niewybieraja sie do wojska czy mieli jakąś trudność z dostaniem sie na studia

więc udajesz się do lekarza, i prosisz o zwolnienie, pokazujesz je WF-iście, możesz zostać równierz wezwany przed komisję uczelnianą w celu weryfikacji czy naprawdępowinieneś być zwolniony

najmniejszego problemu nie miałem

Tez byłam zdziwiona jak się dowiedziałam, że WF jest na studiach. Lubie uprawiać sport, ale dla przyjemności, figury i zdrowia, a nie na ocene ;\ Przez całe gimnazjum byłam zwolniona z WF-u, teraz w liceum też jestem zwolniona ( ale facet jest mało zorientowany i mam 4 na koniec :smiley: ), a sama uprawiam jogging i jeszcze sobie codziennie 40 min jezdżę na rowerze, który stoi u mnie w pokoju i jest mi z tym dobrze :slight_smile:

A ile jest godzin tygodniowo i jakie sa testy na ocenę??

Zależy od kierunku i toku studiów.

Zależy od prowadzącego zajęcia.

Na studiach np. handlowych będzie dużo mniej WF-u niż na AWF-ie.

HarryPotter odkrywcze, nie powiem :spoko:

u mnie są to 2h tygodniowo, zaliczenie, z tego ci się orientuję, było na podstawie basenu

A jak ktoś nie umie pływać??

normalnie były 2h basenu na przemian z 2h sali/bieżnie (co tydzień sie zmieniały) osoby deklarujące na początku semestru nieumiejętność pływania miały 2h basenu co tydzień, w ramach tzw. nauki pływania

To ten kto się utopi nie zalicza