Wgniecony bębenek głośnika

Witam.

Zauważyłem, że mam wgnieciony bębenek w głośniku i nie wiem jak to naprawić. Czy da się to naprawić? Proszę o pomoc.

Dzięki.

Spróbój odkurzaczem ,ale mozesz uszkodzic głośnik, lepiej moze tego nie dotykać.

Witam.Wrzuć fotkę może Ci pomogę.

Można delikatnie wbić zakrzywioną iglę lub cienki drucik wbić i wyciągnąć kopułkę.

niestety nie mam mozliwości dodania zdjęcia bo żywcem nie mam skąd wziąść aparatu :confused:

ale jak zrobie to igłą to przecież będzie to dziurawe i chyba nie bedzie działało tak jak ma działać

Ja to zrobilem odkurzaczem - tylko delikatnie, ustaw zeby byl doplyw powietrza juz na rurze.

Co do igly to nie polecam bo przy wysokich tonach noze to byc odczuwalne.

nie rób dziury, głośnik będzie się nadawał na śmietnik, spróbuj odkurzaczem, albo coś przykleić do niego i pociągnąć. Oczywiście coś zmywalnego i nie szkodliwego

Weź na wacik do uszu nałóż przezroczystego lakiery do paznokci (utwardzającego). Gdy trochę przyschnie to pociągnij delikatnie aż odwrócisz. Potem posmaruj go grubą warstwą tego lakiery do paznokci- koniecznie musi to być lakier utwardzający żeby bębenek nie był za “miękki”. Gdy wyschnie to powinno wszystko działać. Oczywiście zrobisz to na swoją odpowiedzialność, ja zrobiłem tak w mojej wierzy za 1800zł i działa :slight_smile: