Wgniecony bębenek głośnika

(M Salatka) #1

Witam.

Zauważyłem, że mam wgnieciony bębenek w głośniku i nie wiem jak to naprawić. Czy da się to naprawić? Proszę o pomoc.

Dzięki.

(Hormon) #2

Spróbój odkurzaczem ,ale mozesz uszkodzic głośnik, lepiej moze tego nie dotykać.

(model12) #3

Witam.Wrzuć fotkę może Ci pomogę.

(Kabuto1378) #4

Można delikatnie wbić zakrzywioną iglę lub cienki drucik wbić i wyciągnąć kopułkę.

(M Salatka) #5

niestety nie mam mozliwości dodania zdjęcia bo żywcem nie mam skąd wziąść aparatu :confused:

ale jak zrobie to igłą to przecież będzie to dziurawe i chyba nie bedzie działało tak jak ma działać

(Dawid Klasik) #6

Ja to zrobilem odkurzaczem - tylko delikatnie, ustaw zeby byl doplyw powietrza juz na rurze.

Co do igly to nie polecam bo przy wysokich tonach noze to byc odczuwalne.

(Gen Salvador) #7

nie rób dziury, głośnik będzie się nadawał na śmietnik, spróbuj odkurzaczem, albo coś przykleić do niego i pociągnąć. Oczywiście coś zmywalnego i nie szkodliwego

(Sk91) #8

Weź na wacik do uszu nałóż przezroczystego lakiery do paznokci (utwardzającego). Gdy trochę przyschnie to pociągnij delikatnie aż odwrócisz. Potem posmaruj go grubą warstwą tego lakiery do paznokci- koniecznie musi to być lakier utwardzający żeby bębenek nie był za "miękki". Gdy wyschnie to powinno wszystko działać. Oczywiście zrobisz to na swoją odpowiedzialność, ja zrobiłem tak w mojej wierzy za 1800zł i działa :slight_smile: