Wgrane zle sterowniki SATA

Witam,

Ostatnio byłem zmuszony zrobic format XP z powodu wirusa ,niestety jako że pierwszy raz robiłem format XP to i były mi potrzebne sterowniki do dysku SATA,znalażłem w internecie ale jak sie okazało w ostatecznosci były one złe i teraz niestety skończyło sie to problemem takim iż chcący zrobic format i przy wgrywaniu sterowników pokazuje mi sie bład w stylu;

Plik I365 NT5 vimraid.sys wywołał niespodziwany bład w wierszu 213 w d;xpsprtm base bot setup oemdisc

Jestem niestety w kropce i nie wiem co i jak zrobic aby pusciło mi format dysku i pozniej instalacje systemu…

Czy ktoś wie moze jak sobie z tym problemem poradzic? moze ktos juz miał coś podobnego? Czy są może jakies uniwerslane sterowniki do dysku SATA które by rozwiązały problem ?

Dysk to WD CAVIAR.

Sterowników SATA nie pobiera się dla dysku, tylko dla kontrolera SATA. Podaj jaką masz płytę główną.

tak sorry za błąd,juz z przemeczenia i braku pomysłów

Płyta to MSI K8T NEO FSR http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=158-5

Krzysiek21 ,

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy.

Poniżej jest strona producenta, ale z tego co widzę, to nie ma możliwości ściągnięcia sterowników. :frowning: Jest program Live Update, który działa tylko na zainstalowanym systemie. Musisz poszukać płyty CD, którą dostałeś w komplecie.

K8T Neo-FSR/ FIS2R

Problem rozbija się teraz właśnie przez system,nie mam jak tej płyty użyc …