whereisIt

skatalogowalem sobie cd z komuter swiata i kazdy folder z indtalka zawiera ok 2 czy 3 obrazkow (jpg) i jak zaczne recznie je kasowac z kilkudziesieciu foldero to sie zarzne. czy nie mozna jakos szybciej tego zrobic???

hmm taka pierwsza myśl na szybko, robisz wyszukiwanie plików jpg w głównym katalogu i wyszukane pliki zaznaczasz Ctrl+A na liście i kasujesz :smiley:

Możesz skorzystać w windzie z opcji wyszukaj pliki lub foldery

wpisać:

*.jpg

I wywalić je wszystkie z tego folderu

no i tak robie i w dalszym ciagu zostaja

odpowiedz do Piniol

poza tym spis zapisuje sie w pliku z rozszerzeniem ctf wiec z exploracja nici !

dobra, rozjaśnijmy troszkę sprawę, czym katalogujesz ?? i gdzie Ci się pojawiają te pliki ??

wkladam plyte odpalonego mam where IsIt po lewje stronie mam dwie zakladki katalogi i kategorie klikam prawoklik w wolne miejsce i wybieram dodaj nowy katalog pozniej klikam na pasku kataloguj dysk i wybieram cdrom i wyszstko usuwam niepotrzebne katalogi i pozostaja tylko w kazdym (jak to w KsEkspercie) obrazki w kazdym z folderow ktore zawieraja instalki a recze kasowanie jest meczace

hmmm a jak już skasujesz te grafiki z pliku katalogu to zapisujesz jeszcze raz katalog ?? bo to mi wygląda na to że nie zapisujesz zmian :roll:

wiem w czym problem wyszukiwale i naciskalem “iksa” czerwonego w oknie wwyszuiwania lub kosz a trzebabylo zaznaczyc wszsytko i prawoklik na zaznaczenie i wybierz usun z katalogu! !!