Wi-Fi na USB na Win7 Starter brak połączenia po restarcie

Mam problem z kartą na USB TP-Link TL-WN725N.

Urządzenie podpięte jest do netbook`a z Win7 Starter (w którym uszkodzona jest oryginalna karta wi-fi) i w sumie działa poprawnie czyli łączy się z internetem nie rozłącza ma dobry zasięg i niby wszystko jest pięknie ale tylko do momentu restartu kompa po ponownym uruchomieniu karta jest nieaktywna muszę ręcznie ją uruchomić w ustawieniach dołączonego oprogramowania wtedy urządzenie bez problemu łączy się z siecią.

Dodam że zmiany w opcjach zasilania nic nie pomogły, karta na innym laptopie działa poprawnie czyli po restarcie uruchamia i łączy automatycznie. Sprawdzałem na tym samym netbook`u inną kartę na USB ma ten sam problem z automatycznym uruchomieniem. Bardzo zależy mi aby netbook łączył się automatycznie ponieważ będzie używany przez osobę która nie poradzi sobie z ręcznym wymuszaniem startu urządzenia.

Może problemem jest system Windows 7 Starter ale w sieci nigdzie nie znalazłem żadnych informacji na ten temat więc może ktoś na tym forum jest w stanie mi pomóc.

JaryAart

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dodaj jej sterownik do autostartu.