Wi-Fi + zwykła sieciówka

A więc tak, mam dwa łącza podłączone do interneta Wi-Fi około 150Kb/s i zwykłą krosóweczke 100Mbit/s z której wyciągam poprzez sieć Lan jakieć 80kb/s. Tylko teraz pytanie jak to zrobić, aby oba połączenia dały mi w sumie te 230kb/s ??

Bo teraz działa, albo jedno albo drugie, czy da sie to jakoś z synchronizować ???

Prosze o pomoc i pozdrawiam forumowiczów :wink:

Nie da się połączyć kart w sposób, jaki opisujesz.

Gdyby była taka możliwość, to każdy by sobie wkładał do kompa po kilka kart i zamiast 100 Mb/s miałby wielokrotność wg ilości kart :slight_smile:

Dla zwiększenia przepustowości zrobiono siec gigabitową, jak zapewne wiesz, są karty sieciowe do obsługi tych prędkości, jednak warunek podstawowy - sieć musi być gigabitowa.

W “setce” możesz używać karty gigabitowej ale i tak prędkość maksymalna nie przekroczy 100 Mb/s.

Są rzyczy w sieciach, których sie nie przeskoczysz :slight_smile:

Pozdrawiam :okulary:

Ale o to chodzi że to są dwie całkowicie inne sieci, jedna to Wi-Fi a druga to zwykły lan i tylko chodzi mi o zsumowanie połączenia internetowego, a nie połączania równolegle kart sieciowych, co oczywiście jest możliwe :stuck_out_tongue:

W sumie to to połączenie jest “zsumowane” ale komputer nie wie że trzeba to jakoś zrównowarzyć, zreszczą widziałem coś w XP jak równowarzenie połączenia ale nie mam pojącia jak to skonfigurować aby działało poprawnie.

Golden Finger deczko mnie chyba niezrozumiałeś.

Pozdrawiam