Wi-fi

Mialem karrte sieciowa planet ( admin sieci cos zmienial oprogramowanie serwera i tym podobne rzeczy) ktora zaczela dzialac tylko o mniej wiecej podobnych porach ( pisze karta bo nie wiem czego juz mam sie czepic), admin przyjechal skrocil kabel od anteny, dal nowa asmax…no i niby dziala monitor pokazuje polaczenie a NIE DZIALA…yyy wiec chcialem prosic kolegow o pomoc.

zmień MAC-a sieciówki i podepnij sie do sieci z serwerem DHCP, czyli prawie wszystkie. Bedziesz miał internet za darmo, ja tak robie już 2 lata i jestem zadowolony :slight_smile:

Giver - podziwiam zatem nieudolność operatorów w Twojej okolicy. W każdej normalnej sieci zmiana MAC-a jest karana w taki sposób, że nikomu się to raczej nie opłaca, a druga sprawa to taka, że na głównym serwerze zazwyczaj nie da się zarejestrować “obcej” karty bez wiedzy admina.

dRAGSTER! - napisz, w jakiej odległości jesteś od nadajnika. Ja też jestem w sieci bezprzewodowej i od 1,5 roku zdarzyły się tylko 2 małe awarie - obie z przyczyn serwera głównego - moim zdaniem, jak już był ktoś u Ciebie, to nie powinieneś go wypuszczać, dopóki net nie będzie działał poprawnie :wink: Dowiedz się, czy innym osobom z Twojej sieci działa wszystko.