Wiarygodność statystyk

Czy strona z wlasnym systemem statystyk potrzebuje jeszcze jakies inne stystemy ale to od firm (np. stat4u) aby odwiedzajacy uwierzyli w liczbe odwiedzin? To samo sie tyczy ludzi chcacych wymienic button ale pod warunkiem ze strona podsiada okreslona licze odwiedzin.

To zależy od drugiej osoby. Jeśli uwierzy - to dobrze. Jeśli nie uwierzy - twoja strata. Zawsze lepiej mieć na wszelki wypadek cos w zanadrzu. Najbardziej to ludzie ufają http://www.stat.pl (serwis ten monitoruje m.in DobreProgramy).

Dziwisz się, że że nikt nie chce być ewentualnie oszukiwany?

Lepsze warunki rzetelności daje niezależny dostawca statystyk(z zablokowanym liczeniem własnych odwiedzin).

Wszystko jednak zależy od dwu umawiających się stron, jak to w interesach bywa.

Ja polecam nowe statystyki:

:arrow: http://www.wymiana.org

Takim najmniej się ufa. :stuck_out_tongue:

Najlepiej korzystać z dużych i zaufanych dostawców z doświadczeniem: Stat 24 lub chociażby Google (tu sama marka świadczy o jakości).

A właśnie ,że rss nie zgodze się z Tobą :stuck_out_tongue: ,te statystyki działają tak jak stat podobnie ponieważ na swojej www mam stat i wymiana i wszytko jest prawie takie same

Pozdrawiam :lol:

Nook tutaj nie chodzi o to, czy te statystyki są dobre czy złe tylko o to jak inni je postrzegają.

stat.pl czy też google mają już wyrobioną markę na rynku i wszyscy na lewo i prawo wiedzą, że są wiarygodni.

Więc jeśli np uderzasz do kogoś z reklamą to lepiej pokazać mu staty u znanego i uznanego usługodawcy niż tłumaczyć odpowiadając na pytanie:

“A co to takiego wymiana.org? Nigdy nie słyszałem o tym?”

No dobra. Jak bym sie zdecydowal na na stat czy stat4u to musze ich ze tak powiem button umieszczac ma stronie glownej czy moge w osobnym dziale statystyki (tam gdzie mam wlasny system statow) ?

iMax , na wszystkich podstronach.

lepiej korzystac z innych duzych statystyk niz swoje, sa bardziej wiadygodne dla ludzi wtedy

-Blink- , właśnie wszyscy razem to stwierdziliśmy. :slight_smile:

Poza tym, a cóż to za link w podpisie? :?

umiescilem link do mojej strony w sygnaturce, czytalem regulamin i nie widzialem zeby to bylo zakazane, ale jak cos moge zmienic jego tresc czy cos

Witam,

Słabo czytałeś, bądź bez zrozumienia.

ja używam stat4u i są dosyć wiarygodne.

jakd lamnie wystarczająco :stuck_out_tongue:

Nie trzeba moim zdaniem! Ja mam stronę na yoyo i na samym kocnu strony pisze mi np 8346 unikatowych wizyt! Tego razcej nie można oszukać! Chodzi mi o system! A jeśli chodzi o syetem licznikó polecam stat4u

a ty do czego masz linki w sygnaturze?

do slowniki.pl i google, google to nie strona komercyjna? lol…

-Blink- a co to za reklama w podpisie?? :mrgreen:

:hahaha: jasne, za każdym razem, jak wchodzę na Google to muszę wysyłać SMS za 9zł… :rotfl:

-Blink- - nie kłóć się, posłuchaj starszych stażem.

jak wchodzisz na moja tez nie musisz wysylac smsow za 9zl, chyba nie powiesz mi ze google nie jest komercyjna strona? to na czym zarabiaja te miliardy? jedna z najbogatszych firm, zyja tylko z dzialalnosci online, a ty mowisz ze ich strona nie jest komercyjna?:slight_smile: a pwn to niby z czego zyje? chyba nie zajmuja sie dzialalnoscia non-profit. Usun swoje linki to ja tez usune swoj. Temat uwazam za zamkniety.

Witam,

Do stron, które znacząco ułatwiają komunikację na forum oraz wyszukiwanie rozwiązań postawionych tutaj problemów.

Mogę zmienić na bykom-stop, ale w niniejszym linku jest więcej konkretów.

Na przykład w Twoim wypadku świetnie sprawdzi się to:

http://slowniki.pwn.pl/zasady/629419_1.html

Jak najbardziej, ale ja nie czerpię z niej zysków.

Natomiast Twoja strona przynosi Ci zapewne dochód.

Poza tym masz odpowiednią opcję w profilu,

więc z łaski swojej zastosuj się do tego przepisu i oszczędź pracy moderatorom.