Wiatraczek do zasilacza

Witam!

Szukam wiatraczka do tego “zasilacza”, do 25zl plus koszt wysyłki. Tylko nie wiem czy 80mm czy 92mm.

Z tego co wiem w tym zamontowany jest wentyl 80x80x25.

Na Twoim miejscu, jeśli miałbym mocniejszego kompa, wymieniłbym go z uwagi na to że jest to strasznie słaby i awaryjny zasilacz.

25 zeta tak? dasz 2 razy tyle i masz 10x lepszy zasilacz - fortrona 350W z allegro

Dokładnie tak jak Darth napisał.

Mimo wszystko skombinuj te drugie 25 zł i kup Fortrona.

Jesli wentyl w tym Modecomie źle chodzi albo terkota, spróbuj nasmarować. To powinno pomóc przynajmniej na okres zbierania pieniędzy :slight_smile:

Wentyl źle nie chodzi, tylko jak dla mnie jest za głośny. Poza tym trafiła mi się mocna sztuka, działa już trochę ponad rok, z czego 12 miesięcy na Pentium 4 HT 3,2GHz 90nm, radeon x1600 (podkręcana była), dwa napędy DVD i dysk :slight_smile: Niedawno zmieniłem proca na Pentium DC e2160. I tak, wiem, ModeCom Feel, Tracer itd. są felerne :wink:

A skąd Wiesz, że jest to twarda sztuka? Zaglądałeś do wnętrza kondensatorów na płycie główne? One są bardzo wrażliwe, na razie na zewnątrz wyglądają dobrze, a potem? Moim zdaniem nie warto ryzykować, zwłaszcza przy tak paradoksalnie niskiej różnicy cen.

kup fortron 350W bo za niedługo pożegnasz się z nowym sprzętem…