Widac tylko 3 giga ramu

Witam mam zainstalowany Windows XP media center edition SP3 i ostatnio kupiłem 2 kostki ramu 2 giga jedna i problem w tym ze we właściwościach mojego komputera widać tylko 3 giga w czym tkwi problem?

Oto zdjęcie właściwości.

f_lolololom_8515c53.png

jak masz Windowsa 32 bity to nie będzie widać więcej bo xp używa max 3 + z tego się orientuje

witam zobacz lub sprawdz czy grafika tobie nie pobrała 1 gb bo przewaznie tak jest

Ten temat był wałkowany miliard razy na forum, wyszukiwarka ci padła?

btw do gości od moderki, panowie zamiast grzmieć za offtopy, pokasujcie stale powtarzające się tematy, może postów będzie mniej (wiem że statsy każdy lubi mieć jak najwyższe) ale często tu zaglądam i widzę jaki powoli robi się bajzel, a niektóre tematy powracają jak niechciane rozwolnienie.

Musisz kupić XP 64-bit EN, tylko w takiej wersji językowej jest XP 64-bit. Systemy 32-bitowe tyle właśnie RAM wykrywają.

gesiorek997

Powielasz tematy. Byla juz o tym mowa na forum. I to nie raz. Np.:

viewtopic.php?f=19&t=294340&p=1958359&hilit=tylko+3gb+ramu+wida%C4%87#p1958359

Systemy 32 bitowe obsługują do 3 (z hakiem) giga ramu natomiast OS 64 bitowe do kilku terabajtów. Szukaj!

yyyy nie drzyjcie sie tak próbowałem szukać to mi wyskakuje informacja “spróbuj później”

hehe no widzisz trzeba było poczekać albo google też nie boli

w takim razie powiedzcie mi gdzie mogę kupić takiego Windowsa XP x64 czy może lepiej kupić viste?? a jeśli viste to jaka dokładnie

XP 64-bit, tylko angielski (polskiego nie ma)

Vista 64-bit PL, dowolna

XP x64 jest nie popularny i będzie ciężko z wersją PL lepiej viste albo linucha :wink:

co do języka to nie widzę problemu… jakbyś się przyjrzał zdjęciu które dałem w pierwszym poście byś wiedział ze mam angielskiego Windowsa

Czy wie ktoś z was gdzie mógłbym dostać XP x64?? mieszkam w Irlandii Północnej także polska odpada. Najlepiej jakiś sklep w UK z możliwością zapłaty przez internet

Może na ibeju;)?

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=eba … =&aq=f&oq=

Ale on jest nie dopracowany i nie rozwijany. Przy twoim sprzecie mozę być Vista.

@up

Na pewno jest rozwijany tzn. łatane są dziury a co do stabilności to się nie wypowiem bo nie używam…