Widok okna Bing

Witam ekspertów

Poprosze o poradę.

Zainstalowałem w IE9 wyszukiwarke Bing i jestem niezadowolony z wyglądu. Jako tło wyświetla sie kilka lichych obrazków. Czy można to zmienić na gładkie lub inne tło?

Pozdrawiam

Yan

Poszukałem i znalazłem tylko tą opcję: http://www.bing.com/?rb=0

To mnie zadowala. Rozwiązałeś mój problem. Gratulacje/dziękuje. Yan

A moze i to rozwiążesz?

Zainstalowałem Google Chrome i nie ma tam opcji znanej z IE “ULUBIONE”. To jednak wada. Pewno trzeba coś doinstalowac. Znalazłem po angielsku coś podobnego My Favourite ale to się nie chce pobrać. Moze już to rozwiązałeś u siebie?

Używam Chrome i moze to jest to czego szukasz, w pasku adresu na samym koncu masz taką gwiazdkę przy jej pomocy dodajesz do zakładek,a jak otwierasz nową kartę te zakładki są widoczne

Ja w tym okienku “Dodaj do zakladek” kombinuje i nic mi sie nie udaje.

Co mam wpisać w okienku Nazwa? Mam tam teraz Google.

Mam importowane z IE, potem klikam Gotowe i nic się nie zmienia. Nie ma takiej opcji u góry w oknie ani w opcjach. To uniemożliwia takze zapisanie danej strony jako “Ulubionej” bo gdzie ją zapisać.

Podpowiedz dokładniej jak to zrobić.

Yan

w okienku nazwa wpisujesz jaką nazwe chcesz dla danej zakładki, np jesli chcesz dodać do zakładek strone google.pl to wchodzisz na nią, niaciskasz “gwiazdkę” w nazwie wpisujesz “google”,folder “pasek zakładek” i naciskasz gotowe. Teraz jak bedziesz otwierał nową kartę powinna się zakładka google pokazywać. Wybacz ale mam swoj problem z komputerem i nie wiem jak dokładnie ci wszystko opisać

OK. Wyinstalowuje tę Google Chrome. Oni musza jeszcze trochę na tym popracowac. Cześć. Pozdrawiam. Yan