Widzieliście reklamę Visty?

offtop sie zrobił odnośnie pamięciożerności Visty, ale dodam coś od siebie, wiadomo, że Vista zjada jakieś 700MB ramu, więc mówienie, że wystarczy 512MB jest trochę głupie no bo wtedy programy chodzą na pliku wymiany, a to jak wiadomo zbyt wydajnym rozwiązaniem nie jest… wg. mnie do komfortowej pracy 1024MB to minimum, co nie znaczy, że nie da się uruchomić Windows Visty na kompie z mniejszą ilością pamięci.

Ciekawe kto gra na PC z padem od Xbox’a ? :?

proc 2.4 ghz

576 mb ram

chodzi bardzo szybko, ale wersja finalna, wersje rc chodziły jeszcze jak chciały :wink:

co prawda vista ładuje się od xpka na moim kompie dłużej o 4 sek, ale za to po uruchomieniu chodzi znacznie sprawniej niż xp na moim kompie oczywiście :stuck_out_tongue:

Programy szybciej się ładują :slight_smile:

a jaką masz wersję ?? jaki build ?

ale ty głupoty gadasz , nie miałes doczynienia z vistą chciałem zauważyć, naczytałeś się jakiś postów odnośnie visty, gdzie jakieś dzieciaki na forach pisały głupoty … i to samo piszesz, vista zajmuje na moim kompie … a konfig masz wyżej do 250 mb ram, mówię do 250 :!: chyba że odpalę jakiś pamięciożerny program , to wtedy wzrasta użycie, procesdor też nie jest przeciążony :wink:

hmmm… to może i mi pójdzie 512mb ram, Sempron 1,81ghz, tylko ciekawe jaka grafa bo u mnie redeon 9550

a ja mam karte zintegrowaną na chipsecie sis , aero glass mi nie potrzebny … a w viście ta nowa szata graficzna glassopodobna też jest fajna :wink:

no to super czyli można by ją wypróbować

mam tą rc2, to jest bodajże 5744. Na niej miałem takie akcje, że czasem komp mi się “zamrażał” na kilka sekund i potem znowu chodził, choć z drugiej strony niektórzy znajomi na podobnych konfiguracjach odpalali te visty z microsoftu, też chyba rc2 i niektórym chodziło OK, a niektórzy mieli takie schizy jak ja. Więc tak naprawdę nie wiem od czego to zależy. Na finalną wersję się raczej nie skuszę, bo mnie nie stać:) No chyba, że dla studentów informy za darmo będzie to wtedy czemu nie:)

ponieważ to jeszcze wersja testowa…nie dokońca zoptymalizowana :wink: chodzi jak chce :slight_smile:

i przez to mocno mi nerwy szarpie :slight_smile: ale co tam - dla visty nie będę kompa wymieniał i żadne reklamy mnie nie skuszą :slight_smile: