Wie ktos kiedy chello dotrze

(wojownik) #1

to takich troche mniejszych miejscowosci typu np sochaczew i uwolni nas od tpsa i pseudo sieci kablowych z pseudo netem za niewiadomo jakie pieniadza:(:(:frowning:

(Canaletto) #2

Chello to ┼é─ůcze kablowe, a wi─Öc tak szybko nie spodziewaj sie, ┼╝e nagle znajdzie si─Ö w twojej miejscowo┼Ťci. U mnie te┼╝ nie ma Chello :frowning: Miejmy nadziej─Ö, ┼╝e kiedy┼Ť dojdzie do nas Chello

(lazikar) #3

Jak dotrze UPS to i chello. Zreszt─ů skad kto┼Ť ma wiedzie─ç. Zadzwo┼ä do firmy to si─Ö dowiesz. :?

(:: MARIO ::) #4

lepiej czeka─ç na TELECOM :]

(Krzysieknd2) #5

CHELLO zanim sii─Ö rozbuja i dotrze do miast w Polsce (tych mniejszych te┼╝) to minie hmm...z 5 lat?

PS. W jakich miastach obecnie jest chello ??

(boczi) #6

W najwi─Ökszych, na stronie tego nie mog─Ö znale┼║─ç, ale w najwi─Ökszych. Na pewno jest w Warszawie, Krakowie, Gdyni...

Na pewno na pocz─ůtek b─Öd─ů planowali ekspansj─Ö na wi─Öksze miasta.

(Patricko) #7

Sam bardzo czekam az w moim miescie bezdie dostepna usluga UPC.

Mianowicie chodzi mi tu o Bielsko.

Jest wieksze miasto a moge miec tylko TPSA :frowning:

Nawet Dialog (w mojej czesci) nie moze byc :frowning: ....juz nie wspomne o netii i innych.

Pozostaje tylko czekac :frowning:

(Asterisk) #8

Przecie┼╝ Autor posta wie, ┼╝e nie ma - chce wiedzie─ç kiedy :smiley:

(Ocult) #9

No tak .Nie doczytalem : :oops: .No ale zawsze ktos inny moze skorzystac z tej stronki :smiley: Mam racje??

(Marsmo) #10

Nie ma co się podniecać Chello i żałować, że go nie ma tu i ówdzie!

A dlaczego nie ma; czyli dlaczego ekspansja UPC nie przebiega tak - jak by sobie tego ┼╝yczyli sami go┼Ťcie z kabl├│wki?

Bo przecie┼╝ plany mieli wielkie... :roll:

Bo prawda jest taka, ┼╝e UPC powoli staje sie coraz bardziej nierentowna i tym samym problem tkwi w kasie.

Dlatego też b. długo nie będzie mowy o poszerzaniu oferty w innych miastach. A tam, gdzie Chello jest - usiłuje sobie to zrekompensować niesamowitymi podwyżkami na net i kablówkę - przy horrendalnych ograniczeniach pasma!

Po prostu UPC się kończy... i albo będzie radykalne cięcie, albo powolna agonia... :twisted:

Ludzie przede wszystkim masowo rezygnuj─ů z telewizji kablowej - i tym samym wp┼éywy si─Ö kurcz─ů... i to oczywi┼Ťcie si─Ö odbija na reszcie.

Zaczyna┼éam przygod─Ö z internetem w┼éa┼Ťnie od Chello - do┼Ť─ç szybko mi jednak znajomi przetarli oczy i w zasadzie 3/4 Krakowa korzysta ju┼╝ z sieci osiedlowych lokalnych provider├│w, kt├│re rosn─ů jak grzyby po deszczu...

W momencie, gdy zrezygnowa┼éam z Chello - up┼éyn─ů┼é ju┼╝ szmat czasu, a mimo to do tej pory jestem nagabywana z ofert─ů darm├│wki przez okres nawet i 6 m-cy, ┼╝eby tylko powr├│ci─ç do szeregu abonent├│w... :twisted:

Oczywi┼Ťcie - taka g┼éupia to ja nie jestem... :twisted:

Przy UPC - TPSA jest niewinnym barankiem... :twisted:

(Canaletto) #11

Waterproof Pami─Ötaj, ┼╝e nie chodzi tu o to, ┼╝e wszyscy chc─ů mie─ç CHELLO. Chodzi o to, ┼╝eby ka┼╝dy mia┼é jaki┼Ť wyb├│r, a nie tylko TP S.A.

(Marsmo) #12

Oczywi┼Ťcie rozumiem, ale kolega pyta┼é w┼éa┼Ťnie o szanse z Chello w Jego mie┼Ťcie i zapewne szeregu wielu, wielu miast...