Wie ktos kiedy chello dotrze

to takich troche mniejszych miejscowosci typu np sochaczew i uwolni nas od tpsa i pseudo sieci kablowych z pseudo netem za niewiadomo jakie pieniadza:(:(:frowning:

Chello to łącze kablowe, a więc tak szybko nie spodziewaj sie, że nagle znajdzie się w twojej miejscowości. U mnie też nie ma Chello :frowning: Miejmy nadzieję, że kiedyś dojdzie do nas Chello

Jak dotrze UPS to i chello. Zresztą skad ktoś ma wiedzieć. Zadzwoń do firmy to się dowiesz. :?

lepiej czekać na TELECOM :]

CHELLO zanim siię rozbuja i dotrze do miast w Polsce (tych mniejszych też) to minie hmm…z 5 lat?

PS. W jakich miastach obecnie jest chello ??

W największych, na stronie tego nie mogę znaleźć, ale w największych. Na pewno jest w Warszawie, Krakowie, Gdyni…

Na pewno na początek będą planowali ekspansję na większe miasta.

Sam bardzo czekam az w moim miescie bezdie dostepna usluga UPC.

Mianowicie chodzi mi tu o Bielsko.

Jest wieksze miasto a moge miec tylko TPSA :frowning:

Nawet Dialog (w mojej czesci) nie moze byc :frowning: …juz nie wspomne o netii i innych.

Pozostaje tylko czekac :frowning:

Przecież Autor posta wie, że nie ma - chce wiedzieć kiedy :smiley:

No tak .Nie doczytalem : :oops: .No ale zawsze ktos inny moze skorzystac z tej stronki :smiley: Mam racje??

Nie ma co się podniecać Chello i żałować, że go nie ma tu i ówdzie!

A dlaczego nie ma; czyli dlaczego ekspansja UPC nie przebiega tak - jak by sobie tego życzyli sami goście z kablówki?

Bo przecież plany mieli wielkie… :roll:

Bo prawda jest taka, że UPC powoli staje sie coraz bardziej nierentowna i tym samym problem tkwi w kasie.

Dlatego też b. długo nie będzie mowy o poszerzaniu oferty w innych miastach. A tam, gdzie Chello jest - usiłuje sobie to zrekompensować niesamowitymi podwyżkami na net i kablówkę - przy horrendalnych ograniczeniach pasma!

Po prostu UPC się kończy… i albo będzie radykalne cięcie, albo powolna agonia… :twisted:

Ludzie przede wszystkim masowo rezygnują z telewizji kablowej - i tym samym wpływy się kurczą… i to oczywiście się odbija na reszcie.

Zaczynałam przygodę z internetem właśnie od Chello - dość szybko mi jednak znajomi przetarli oczy i w zasadzie 3/4 Krakowa korzysta już z sieci osiedlowych lokalnych providerów, które rosną jak grzyby po deszczu…

W momencie, gdy zrezygnowałam z Chello - upłynął już szmat czasu, a mimo to do tej pory jestem nagabywana z ofertą darmówki przez okres nawet i 6 m-cy, żeby tylko powrócić do szeregu abonentów… :twisted:

Oczywiście - taka głupia to ja nie jestem… :twisted:

Przy UPC - TPSA jest niewinnym barankiem… :twisted:

Waterproof Pamiętaj, że nie chodzi tu o to, że wszyscy chcą mieć CHELLO. Chodzi o to, żeby każdy miał jakiś wybór, a nie tylko TP S.A.

Oczywiście rozumiem, ale kolega pytał właśnie o szanse z Chello w Jego mieście i zapewne szeregu wielu, wielu miast…