Więcej FPS w cs na karcie raficznej NVIDIA geforce

(Counter Shots ) #1

Witam

Jest taka sprawa mam kartę graficzną NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP&X czy można mieć na niej więcej FPS w counter strike niż tylko 100

Jeżeli tak to proszę o odpowiedź i w jaki sposób to zrobić

Z góry dziękuje :smiley:

(djkamil09061991) #2

jeśli masz na tej karcie 100 fps to i tak cud :slight_smile: po co ci wiecej jeśli najlepiej sie gra na 100 :stuck_out_tongue: wpisz w konsoli cs komende:

fps powinny wzrosnąc

(Azazel33) #3

wlasnie w csie ja przy 60 fpsach czuje rwanie ekranu ; > najlepsza konfiguracja to 72 fpsy

(djkamil09061991) #4

Jest to dośc stara karta i wiecej fps przy akcjach nie będziesz mieć, jedyne co mozesz spróbować to aktualizacjia sterownika do grafiki. Z tego co widze to to jest najnowszy sterownik do tej karty:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_93.71_pl.html

(danyll) #5

Też miałem taki model. Więcej fps to tylko realnie w menu cs uzyskasz:D developer 1 i fps_max 999. A w grze ciesz się tym co masz (pewnie w granicach 80-100 fps masz). Do tego dochodzi też procesor i jego możliwości żeby mieć więcej fps, nie tylko sama grafika;)

(Counter Shots ) #6

chodzi mi o servery DR jak mam 125 fps po wpisaniu komend ale to tylkow menu start cs a tak to 100 a jak komend nie wpisze to mam ustawione na 100 a mam 40 20 60 80 różnie i na DR się nie mogę rozpędzić pożądnie żeby mapkę przejść

a jeszcze spytam która karta jest lepsza NVIDIA RIVA TNT2 Model 64 czy ta co jest w temacie ???

(Adjust8) #7

Ci co piszą ze w counterze nie zauważy się różnicy proponuje pograć z dwa latka a zobaczycie każdy jeden spadek wydajności każdy wzrost pingu o 5.

"Niedzielni gracze" tego nie wychwycą, ale jak grasz na wysokim poziomie to liczą się szczegóły.

(Counter Shots ) #8

Pobrałem te sterowniki co mówił djkamil09061991

i mam jedynie 60 fps i nie mogę zwiększyć a jak gram to mam tylko 30 fps

nie ma tak jak przedtem synchronizacja pionowa ani nic

zainstalować te stare??

(Agatonster) #9

Counter Shots ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(igrek) #10

Counter Shots , NVIDIA RIVA TNT2 Model 64 jest gorsza nawet od Geforce'a 2 mx więc ten 4mx jest od rivy lepszy. PS w menedżerze urządzeń masz with agp8x? Pewnie twoja płyta główna ma agp 4x

(Counter Shots ) #11

nie nie ma nic takiego

może mi ktoś wytłumaczyć jak zwiększyć fps na tych sterownikach czy muszę stare zainstalować???

proszę o pomoc

(danyll) #12

Odinstaluj to g... co ci djkamil09061991 podał. Za nowe są do twojej karty. Spróbuj najpierw 44.03 , powinny być optymalne. Jak nie to 53.04, Maksymalnie instaluj drivery 56.72. Ale myślę że te 44.03 powinny ci wystarczyć do cs żebyś miał stabilnego. No i wyczyść pc z kurzu w środku;) A sterowniki instaluj wg http://www.cs-sprite.pl.tl/Sterowniki.htm

(Counter Shots ) #13

zainstalowałem 93.71

i grafika jest dobra ino fps mnie wku'''''' bo na serwach się głupio gra

muszę kartę graficzną zmienić na lepszą