Więcej kanałów na CP?

Witam. Od roku jestem użytkownikiem Cyfrowego Polsatu.

Ciekawiło mnie, gdy wszyscy mówili, że mają kilkaset programów. Ja mam 333 chyba, są oczywiście różne listy, na tej, na której jest najwięcej to właśnie 333. Wiem, że jest możliwość odbierania większej liczby kanałów. Tylko jak to zrobić? Dekoder to Samsung Samsung DSB-S305G

menu > konfiguracja > instalacja programów > wybierz inną satelite z listy .

najlepiej niech ktoś potwierdzi, bo dawno tego nie robiłem

Wciskasz zielony przycisk pojawi ci się menu cyfrowy polsat i zmieniasz listę na wszystkie kanały.

jak dorzucisz jeszcze astrę to będziesz miał prawie 900 :smiley:

Na liście wszystkie kanały jest właśnie 333. Wasze wskazówki nic nie dają, a chodzi o to, że chyba nie do tego dekodera.

Ja mam na antenie dwie “główki” jedną na hotbira druga na astre i mam około 1000.

Skoro ty masz 333 to zgaduje, że masz jedną “główkę”.

ta główka to konwerter. Odbieram tylko z jednej satelity, ale inni mimo tego mają więcej kanałów.

Z tym to różnie bywa na różnych dekoderach. W niektórych Echostarach 212 (z serii 212A, jednak to widać chyba tylko na tabliczce znamionowej) nie można tworzyć własnych list kanałów. W innych (bez A) można.

U mnie niektóre pozycje na liście są wolne. Może u ciebie wszystkie kanały są po kolei, bez wolnych miejsc. Na Wikipedii w haśle “Cyfrowy Polsat” jest lista wszystkich kanałów. Zobacz, czy masz wszystkie te kanały.

Radzę jeszcze przeszukać satelitę z opcją “Aktualizacja”, możesz wtedy złapać takie kanały, jak np. TVN Warszawa, którego nie ma w ofercie Polsatu, ale jest nadawany FTA.

Poza tym TVP wreszcie pogodziła się z Polsatem i w ofercie Polsatu pojawiły się kanały TVP Info (w pakiecie Mini) i TVP Sport (przez miesiąc Mini, po jego upływie - Relax Mix).