Więcej miniaturek stron na nowej karcie / startowej

siemka
jak utworzyć więcej takich okien: https://zapodaj.net/9a17fa3b70258.png.html ?

Doinstaluj sobie np. FVD Speed Dial. Podmieni ci domyślną kartę startową, gdzie będziesz mógł zdefiniować dowolną liczbę stron.

1 polubienie

a coś po polsku jest ?

FVD Speed Dial jak to zainstalować darmowe to ?

Jaka przeglądarka? Chrome czy firefox? W firefox można to ustawić w ustawieniach bez problemu, w chrome pewnie, też ale trzeba by to wygooglować. Jeśli mowa o firefoxie to mogę od razu podrzucić info gdzie bo zrobiłem to u siebie dawno temu.

google chrome

Z tego co piszą na internecie jedyną opcją jest użycie wtyczki Speed Dial.

Firefox 57 i preferencje nowej karty

Wpis Wersja Firefox
browser.newtabpage.activity-stream.TopSitesCount - 56 - 59
browser.newtabpage.activity-stream.topSitesRows - 60+

Jak pod legacy (4-59*) to proponuję poszukać samodzielnie, bo z Firefox 60 nie można przywrócić strony nowej karty podobnej dla tej z Firefox 43+ z poziomu about:config (opcjonalnie tylko dodatkiem co podmienia nową kartę).

* - wersje 56-59 z dezaktywowanym Activity Stream:

  • browser.newtabpage.activity-stream.enabled
  • browser.newtabpage.activity-stream.aboutHome.enabled

a na google chrome nie ma ?

Pisałem Ci że musisz użyć do tego wtyczki dla chrome.

No niestety od strony samej przeglądarki to za mało konfigurowalny (może będzie tobie odpowiadał Slimjet).

https://www.slimjet.com/en/newtab.php - po ustawieniu polskiego są elementy spolszczone:

obraz

obraz

Można też normalnie aktywować google na domyślną wyszukiwarkę (nakładkowa slimjet search jest biedna):

obraz

niech ktoś mi zrobi opis krok po kroku co i jak ok dzieki.

Próbowałeś w ogóle zainstalować wtyczkę o której już 2 razy pisałem? Nie? To mi też się nie chce.
Jeszcze trochę to będą potrzebne poradniki krok po kroku jak wcisnąć przycisk włączania urządzenia.

2 polubienia

przepraszam ale angielskiego nie znam dlatego proszę o opis…

Nie umiesz zainstalować wtyczki? Masz przeglądarkę po angielsku czy o co chodzi?

mam po polsku google chrome ale czy te dodatki płatne są daj linka to zainstaluje ?

1 polubienie

Wspominam jak się uśmiałem na info, że Tesco w GB oferuje instalację Firefoxa za jedyne 10 funtów do zakupionego komputera. Ale widzę, że to dotarło już chyba także do nas.

1 polubienie

Dodatki w większości darmowe, prawie żaden nie ma polskiego (prędzej np. dodatkowy rosyjski lub sam angielski).

Jak nie przeszkadza ci wygląd slimjet i nowej karty to go zainstaluj i potem najwyżej spróbujesz przekopiować profil z chrome do slimjeta (np. ręcznie na dysku lub opcją synchornizacji z konta Google).

On nie umie zainstalować dodatku do chroma, czego Ty oczekujesz :smiley: .