Więcej wysyła jak odbiera

w połączeniu lokalnym (te dwa komputerki) jest wiecej wyslanych niż odebranych ;/ to po pierwsze

po drugie mam 2 antywirusy zainstalowany : avast i AVG podobno jak sa 2 na raz to zle ktory usunac?

oto logi moze cos jest nie tak:

Logi są ok.

Możesz zostawić tak jak jest. Avast to program antywirusowy, zaś AVG to program typu anty-spyware, a nie zalecane jest miecie dwóch programów AV.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2.

Pokaż wynik polecenia netstat -b -n wydanego z start => uruchom => cmd.

mozesz dac linka do tego servise packa? bo nawet nie wiem co to jest;/

a to netstat -b nie istnieje a w tym netstat -n pokazalo mi sie kilka polaczen jak moge tobie je pokazac? bo skopiowac tego nie moge ;/

to w koncu co zrobic z tymi antywirusami? a moze jest jeden co ma wszystko?? czyli anty spyware i antywirus?

Proszę:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

Zrób screena po wydaniu polecenia:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412&

http://img177.imageshack.us/img177/4854/cmdkt7.png

to screen

a co w koncu zrobic z tymi antywirusami? a moze jest jeden co ma wszystko?? czyli anty spyware i antywirus?

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Są pakiety typu Internet Security, które mają w zestawie firewalla, antyvirusa, antyspyware itd. Ale można mieć tzw. składaka tak jak Ty masz.

nie wiem o co chodzi w tym windows doors worm cleaner ;/

pokazalo mi sie 5 tekstow jakby i przy 2 sa zielone znaczki przy 2 sa zółte a przy 1 czerwone i pisze warning co dalej zrobic ? jak zrobic na enable?

Zmień ten jeden czerwony znaczek na zielony :slight_smile:

są 4 zielone i 1 zółty :slight_smile:

czy cos jest zle z tym co dalem screen?

co zrobic zeby juz ten problem sie nie powtorzyl?

Jest dobrze.

Sprawdź jaka będzie sytuacja po zamknięciu portów, a jeśli będzie taka sama - nie obawiaj się tym, że dane krążą ;]

jak sie zamyka porty i co to jest i gdzie one sa??? :slight_smile:

Zmiana znaczków na zielone = zamknięcie portów.

Jak wylgąda teraz sytuacja z ruchem w sieci? Nadal jest tak jak było?

w tej chwili jest 3.7 mln odebranych a wyslanych 1.5 mln :slight_smile:

mam program a-squared free tylko do skanowania i pokazuje mi ze jeden plik neostrady jest zagrożony pisze Heuristic Dialer

i ten sam program pokazuje ze plik systemowy winlogon jest zarażony trojanem.agentem.gg a w innych programach nic nie pokazuje ;/

Ten a-squared chyba ma jakiś błąd ponieważ już któryś raz jest taki przypadek, że pokazuje zainfekowany plik winlogon.exe :?

Widzę, że masz AVG Anti-Spyware. Możesz nim przeskanować i wrzucić raport.

AVG nic nie wykrywa tylko jak go sciaglem i pobrałem aktualizacje to wykryl trojan.Rbot i usunelem go:) jak wlaczam tego windowsa doors worm cleanera to pokazuje ze system jest czysty:)

nie wiem jak wam dziekowac za to ze uzdrowiliscie moj komputer :slight_smile:

bardzo dzieki :wink: