Wieczny restart

drodzy forumowicze mam pewien problem ze swoim komputerkiem:( a mianowicie sam się restartuje… na początku podczas bootowania systemu a teraz po formacie poprostu podczas normalnej pracy komputera, sprawdzałem dysk twardy avastem jednak nic nie skutkowało nie wykrywało żadnych błędów nie wiem co zrobić Proszę poradzcie coś:((

Napisz konfigurację sprzętową swojego komputera oraz jaki posiadasz zasilacz (producent, moc) ?

Siema… Grzebałeś w biosie?

Hmmm, moim zdaniem możesz mieć zły zasilacz, spróbuj pożyczyć od kolego dobry zasilacz i przetestować komputer, jeśli okaże się że zasilacz jest dobry, to może masz poważne błędy w biosie, więc koło baterii która zasila pamięć cmos znajdują sie dwie lub trzy zworki jak będą dwie wyłącz komputer i zewrzyj te dwie śrubokrętem na około 30s, jeśli będą trzy a na dwóch zworka, przestaw zworkę na 2 i 3 pin też na 30s jeśli to nie pomorze, to sprawdź jakimś programem temperaturę procesora dysku, kart graficznej i chipsetu płyty głównej sprawdź to tym programem który znajduje się na tym linku http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/3 … edFan.html jeśli temperatura np procesora będzie wynosił powyżej 50s wyczyść radiator i nałóż na nowo pastę termo przewodzącą, zamontuj zestaw na nowo jeśli będzie sie to samo działo a temperatura procesora itp będzie niska pożycz sobie komputer od kolegi i przekładaj wszystkie części sprawdzając czy komputer się wyłącza, jak będzie jakaś wadliwa część to ją wymień ale możesz zaktualizować biosa wszystkiego popróbuj pozdrawiam życzę abyś komputer naprawił.

xX69Maciek69Xx

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.