Wieczny restart

(Xxmackoxx) #1

drodzy forumowicze mam pewien problem ze swoim komputerkiem:( a mianowicie sam się restartuje... na początku podczas bootowania systemu a teraz po formacie poprostu podczas normalnej pracy komputera, sprawdzałem dysk twardy avastem jednak nic nie skutkowało nie wykrywało żadnych błędów nie wiem co zrobić Proszę poradzcie coś:((

(Seba86mu) #2

Napisz konfigurację sprzętową swojego komputera oraz jaki posiadasz zasilacz (producent, moc) ?

(Furiat100) #3

Siema... Grzebałeś w biosie?

(Ksys186) #4

Hmmm, moim zdaniem możesz mieć zły zasilacz, spróbuj pożyczyć od kolego dobry zasilacz i przetestować komputer, jeśli okaże się że zasilacz jest dobry, to może masz poważne błędy w biosie, więc koło baterii która zasila pamięć cmos znajdują sie dwie lub trzy zworki jak będą dwie wyłącz komputer i zewrzyj te dwie śrubokrętem na około 30s, jeśli będą trzy a na dwóch zworka, przestaw zworkę na 2 i 3 pin też na 30s jeśli to nie pomorze, to sprawdź jakimś programem temperaturę procesora dysku, kart graficznej i chipsetu płyty głównej sprawdź to tym programem który znajduje się na tym linku http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/3 ... edFan.html jeśli temperatura np procesora będzie wynosił powyżej 50s wyczyść radiator i nałóż na nowo pastę termo przewodzącą, zamontuj zestaw na nowo jeśli będzie sie to samo działo a temperatura procesora itp będzie niska pożycz sobie komputer od kolegi i przekładaj wszystkie części sprawdzając czy komputer się wyłącza, jak będzie jakaś wadliwa część to ją wymień ale możesz zaktualizować biosa wszystkiego popróbuj pozdrawiam życzę abyś komputer naprawił.

(Kaka') #5

xX69Maciek69Xx

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.