Wieksza pamiec.. ALE

Gdy mialam mniejsza pamiec i cos instalowalam pokazywala mi sie informacja ’ malo miejsca na dysku C ’ … po jakims czasie dokupilam sobie wieksza pamiec… lecz informacja ’ malo miejsca na dysku C ’ dalej sie pokazuje… co mam w takim przypadku zrobic?? czy konieczny jest format dysku c??

Brakuje miejsca na dysku twardym komputera, a nie w pamięci.

Kup nowy dysk twardy lub dokup drugi i będziesz mógł korzystać z większej ilości miejsca.

Zacznijmy od tego, że mylisz pojęcia pamięć jest Ram , a dyski mają pojemność, widocznie musisz pokasować co nieco plików na dysku c albo poprostu kupić pojemniejszy dysk.

dokupiłaś sobie dysku twardego a nie pamięci.

Przecież jeśli masz zawaloną partycję to nic nie da, że dokupisz dysku bo ten drugi zrobi się jako druga. Wyczyść kompa CCleaner’em. Odinstaluj niepotrzebne programy i gry

Kupiłaś sobie nowy dysk, ale on tworzy kolejne partycje, a do instalacji programów potrzeba troche miejsca na partycji systemowej. Więc dokupienie nowej nic nie da

no ale to bez sensu skoro bylam w pokazywalo mi ze jest malo miejsca na dysku C ;|

dokupilam pamiec… a dalej jest ten problem.

przeciez to nie mozliwe zeby za kazdym razem jak bedzie wyswietlala mi sie informacja ze jest malo miejsca na dysku trzeba bedzie dokupywac dysk twardy. ;| ;/

Usuń zbędne pliki z tej partyci…abyś miał więcej miejsca na dysku…ale lepiej dokup nowy dysk twardy…są niedrogie ostatnio…pozdro 8)

Złączono Posta : 14.12.2006 (Czw) 17:50

zawsze będzie tak że jeśli chodzi o mało miejsca na dysku to zawsze jest poprostu wina tego że niemasz juz wystarczająco miejsca na dysku twadym… nic nieda dokupienie Pamięci RAM… bo to pamięć ram niema nic do tego…

Złączono Posta : 14.12.2006 (Czw) 17:58

niewiem już jak Ci to wytłumaczyć… :oops:

Pamięć a miejsce na dysku C: to 2 różne rzeczy. Żeby ci się więcej nie pojawiał ten komunikat, musisz kupić większy dysk twardy, a nie pamięć RAM.

  1. Zrób porządek tak jak napisałem

  2. by wyłączyć to powiadomienie ściągnij DoctorTweak XP>opcje Windows XP>dostosuj>wyłącz powiadomienie o braku wolnego miejsca na dysku

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif