Większość klawiszy nie działa po ponowym zlożeniu klawiatury


(system) #1

Witam,czyscilem wczoraj klawiature i oczywiscie najpierw ją rozebrałem, odkręcilem nawet taką plastikowa wyginajaca sie"plytke" ktora byla pomiedzy tą plastikowa (z naciskami) a taka metalowa (ktora to chyba trzymala ) teraz po skręceniu wszstiego (chyba) w odpowiednie miejsca i (chyba) jak nalezy, w oole nie dziala, dodam jeszcze ze swiatelka informujace nas ze caps/scroll/num lock jest wlaczony wszystkie przy wlaceniu komputera sie zapalaja po czym gasna a zapala sie tylko num lock (tak jakby byl chyba wlaczoy) aczkolwiek przed wybieraniem kont uztkownikow gasnie i zaden nacisk na klwiaturze nie dziala.

Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam za bledy ale pisze na klawiaturze ekranowej ktora jet kiepska i bardzo trudna w obsłudze.

Może tej plytki wyciagac nie mozna bylo i juz klawiatura do smieci?


#2

Areek00 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(system) #3

Dopisze jeszcze że przed chwilką sprawdzalem czy aby na pewno wszystkie nie chodza i okazalo sie ze pare klawiszy dziala bez zarzutu.


(jarekm26) #4

Rozłóż klawiaturę na części i złóż ją jeszcze raz tym razem poprawnie...


(system) #5

Wydaje mi się ze teraz tez jest poprawnie zlozona no ale sprobuje, moze pomoze.


(scripter1) #6

Areek00 , na 100% nie jest poprawnie złożona.

Na pewno styki między częściami klawiatury (np. między folią a płytką) nie trafiły na właściwe miejsca i się nie nakładają jak powinny.