Wiele problemów z zabezpieczeniami?

Mam PC Tools Firewall Plus™ 4.0.0.45, avasta!, o gry włączam PC to mam ta chmurkę, po mojemu to jest od Windows Defender bo on sie gryzie z PC Tools Firewall Plus i jak wyłączyć tego Windows Defender :?:

47b8d904cd8eca57.jpg

Start -> Uruchom -> services.msc

Odszukaj usługę windows defender i wyłącz ją (przestaw z trybu auto na wyłączony).

Dodatkowo ściągnij programik Autoruns i na zakładce Logon odznacz wpis dotyczący Windows Defendera (jeżeli tego nie zrobisz podczas następnego uruchomienia kompa otrzymasz komunikat o błędzie).

ściągnij to xp-AntiSpy umożliwia zmianę ustawień ukrytych opcji w systemie operacyjnym Windows XP. Oprogramowanie pozwala ingerować w ukryte ustawienia Windows Media Player (np. umożliwia deinstalację Windows Media Player, pobieranie automatycznie licencji). Dzięki aplikacji możliwe jest wyłączenie raportu o błędach.Rozwinie się lista i po najechaniu na daną funkcję jest opis .program jest prosty i po polsku link - http://www.instalki.pl/programy/downloa … ntiSpy.php -System operacyjny: MS Windows XP/Vista

realmadryt , a odkąd to xp-AntiSpy działa w systemie Vista ??

rokko

xp-AntiSpy - System operacyjny: MS Windows XP/Vista od dzisiaj masz tu link do strony producenta jak mi nie wierzysz - ttp://www.xp-antispy.org/

xp-AntiSpy 3.96-8 PL

Producent:

xp-AntiSpy

Licencja:

Freeware

System operacyjny:

Windows Vista/XP/2000 takie systemy są podawane przy tej wersji na stronach podają raz tak raz tak