Wielka Obniżka Cen Neostrady?

(Karolekc5) #1

20Mbps już od 74zł

10Mbps już od 69zł

6Mbps już od 64zł

Niestety trzeba doliczyć minimum 22.50 :frowning: :frowning:

Niestety, żeby skorzystać z najwyższych prędkości trzeba mieszkać blisko centralki i mieć odpowiednią linię.

(folusek) #3

zawsze coś taniej :o ale czy wielka obniżka przeciwko innym operatorom #-o

(antiferno) #4

hahahah dlatego do mnie wydzwaniali zeby mi wcisnac 1mb z TV za 64zł :D:D:D:D

(Karolekc5) #5

I do tego trzeba płacić za utrzymanie jej

Wydaje mi się że tak, ale fakt opłaty wspomnianej wyżej dalej dyskwalifikuje Neo w miastach.

20Mbps już od 74zł (*96zł)

10Mbps już od 69zł(*91zł)

6Mbps już od 64z(*86zł)

*minimalne opłaty co miesięczna.

(sla17) #6

Heh, niech sobie obniżają, ja przechodzę do Orange :slight_smile:

Domowy się przydaje :slight_smile:

(antiferno) #7

ej zaraz zaraz to co teraz bedzie opłata za utrzymanie łącza obowiązkowa do ceny neta ? :expressionless:

(Patryk94) #8

Jeżeli masz linię telefoniczną nie płacisz nic.

Jeżeli nie masz to koszt utrzymania wynosi 29zł/miesięcznie.

(Kpc21) #9

Netia (jak i żadne inne łącze ADSL) bez linii telefonicznej nie zadziała (chyba że WiMax, ale to zupełnie inna sprawa).Chodziło chyba o abonament telefoniczny.

A za utrzymanie łącza albo abonament telefoniczny, trzeba płacić wszystkim operatorom. Bez różnicy, czy będzie to Netia, Multimo, TPSA, czy Orange.

(antiferno) #10

wtf wam sie nie myli neostrada z netia ? :expressionless:

(Kpc21) #11

Nie myli się - przecież napisałem, że w przypadku każdego operatora, jest tak samo.

(Karolekc5) #12

właściwie komu idzie ta kwota 29zł za utrzymanie łącza ?

Tylko dla TP?

(Danielm86) #13

tp dalej doi swoje krowy. Za 44zł mogę mieć 1Mb bez telefonu. Za 512 płacę 28zł. A linia jest nowa i bezstratna. To nie komunistyczna rdza w tp.

(Kpc21) #14

Proszę o link do oferty.

(Danielm86) #15

Kpc21 , tu

http://www.multimedia.pl/internet_szczegoly

a dodam, że to cennik dla nowych. A cennik dla stałych użytkowników jest inny - niższy

(Kpc21) #16

Tyle że:

1. Multimedia to telewizja kablowa, a więc dostępna zazwyczaj tylko w budynkach wielorodzinnych, na określonym obszarze.

2. W moim rejonie Multimedia nie działa zbyt dobrze.

(StG 44) #17

Dobrze, ze obniżają, ale do konkurencji dużo TP brakuje, np u mnie w Hyperionie: 2 Mb/s: 32zł, 4 Mb/s: 40zł,

6 Mb/s: 46zł, aktywacja 49zł dla umowy na 14 miesięcy.

(Kpc21) #18

Tyle że przy normalnym BSA ceny są wyższe, niż w Neostradzie. Te 4 Mb/s za 50 zł to chyba tylko przy LLU, jeśli nie na liniach Netii.

A taka konkurencja jak Multimedia czy Hyperion to żadna konkurencja - ze względu na znacznie mniejszy zasięg.

(fiesta) #19

Multimedia to w pierwszej kolejności operator telefoniczny, potem dołączyli usługi internetowe, a dopiero na samym końcu TV.

Więc trudno powiedzieć że to głównie operator TV kablowej :wink:

(Kpc21) #20

O ile mi wiadomo, w pierwszej kolejności był to operator TV kablowej (tak jak UPC czy Toya). Ale mogę się mylić, zaraz to sprawdzę.

A co do cen Netii - tak cennik wygląda u mnie (typowe BSA, małe miasto):

200

Edit:

Okazuje się, że nawet same Multimedia na swojej stronie tego nie precyzują (nie mówiąc już o Wikipedii), ale wszędzie w ofercie i danych o spółce, jako pierwsza podawana jest TV kablowa, z nią też zawsze mi się kojarzyła. W każdym razie u mnie w mieście linii telefonicznych nie mają, mają za to sieć TV kablowej (którą kilka lat temu wykupili od lokalnej firmy). I telefon podłączają prawdopodobnie za pomocą VoIP (bo innego sposobu chyba nie ma :slight_smile: ).