Wielka prośba o pomoc

mam nadzieje, że jeśli podam tu nazwy konkretnych produktów nie będzie to niemile widziane, bo szczerze powiedziawszy nie znam niepisanych norm panujących na forach…

otóż, mam do wyboru trzy najnowsze programy edukacyjne do nauki z jezyka angielskiego. nie tylko pod kątem matury (ale oczywiste jest, że znajomość angielskeiego może mi tylko pomóc)

chciałabym aby ktoś zaopiniował je, polecił, który powinnam kupić…

  1. Euro Plus+ Reward Millenium

  2. Euro Plus+ Angielski z Cambridge Extra Edition

  3. Tell Me More Angielski V8 1+2+3 (poziomy)

wszystkie są zbliżone do siebie, multimedia, poziomy. i to w zasadzie nie ułatwia mi sprawy. będę wdzięczna za pomoc… oczywiście wszystkie są dobre, jeśli sama przyłożę się do prawidłowego użytkowania, jednak wszelkie opinie napewno pozwolą mi na większą pewność siebie (nie mam nadmiaru pieniędzy - wiadomo).

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw,OT-kosmos.JNJN

Ja ci polecam ten program, sam dzięki niemu wiele się nauczyłem, ale tyle ile jest osób na forum, każdy poeci ci coś innego, najlepiej jednak będzie jak sam podejmiesz decyzję

nie wiem jakim cudem chcesz się nauczyć języka przy pomocy takich programów…no chyba że jest to uzupełnienie i utrwalanie umiejętnosci. Polecam szkoły językowe z metodami nastawionymi na mówienie i rozumienie a nie głupie przygotowania teoretyczne. Dziecko najpierw uczy się od Nas słów a potem idzie do szkoły :lol: