Wielka prośba usuniete foldery z kosza POMOCY

Witam mam ogromny problem wczoraj robiłem porządek w kompie i wyrzucałem rożne rzeczy (nic z c) później wyczyściłem wszystko z kosza. Włączam dziś pocztę (microsoft outlook) i nie mam nic pyzatym ze konta sa aktywne niema żadnych wiadomości odebranych czy osuniętych, domyśliłem się ze musiałem osunąć folder w którym zapisywała się historia poczty, nie bylo by takiego problemu gdyby to nie była poczta firmowa straciłem wszystko dziś wiozłem urlop na zadanie ale do poniedziałku muszę to odzyskać bo mi szef łeb urwie albo zwolni jestem handlowcem dla mnie poczta to cala baza. BŁAGAM POMOCY

(nadmienię ze nie jestem informatykiem wiec tłumaczenia łopatologiczne mile widziane)

Na serwerze nie masz kopii tych maili?

No właśnie nie bo były zapisywane u mnie w pliku w folderze nawet teraz wiem w jakim ale co z tego jak wszystko poszło się …

spróbuj darmowy program recuva

Dodane 25.01.2013 (Pt) 12:26

a przywracanie systemu włąnczone ? to by można było cofnąc zmiany…

Jeśli dane były na innym dysku niż systemowy to są duże szanse na odzyskanie plików np. jednym z programów do tego przeznaczonych http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html

Przywracanie systemu będzie nieskuteczne, bo standardowo nie obejmuje partycji innej niż systemowa i nie wpływa na dane użytkownika.

Pamiętaj jeszcze aby nie zapisywać nic na dysku, gdzie utraciłeś dane.