Wielki opis w GG

Hmm… Włączam GG, a tu patrze i niejaka ola z mojej listy ma nienormalnie wielki opis! Jak to możliwe? (oczywiście inne kontakty z listy skasowałem)

361f10319dc7ed6em.jpg

Złączono Posty : 05.02.2007 (Pon) 8:15

Ok, tu jest z kontaktami: ab979e04f57ff0f1m.jpg

_|

_|

_|_|_|

_|_|

_| _|

_| _|

_|_|

_|

_|

_|_|_|

Proszę , oto opis (duży).To zupełnie normalne jak widać :slight_smile:

Możesz jaśniej? Ale ta ola chyba przekroczyła limit znaków, nie?

Ja używam GG w wersji 6 i u mnie możesz stawiać do opisu znak przejścia do kolejnej linii. Jest to tylko jeden znak z robi całą linijkę pustą więc być może Twoja koleżanka właśnie takie coś wstawiła :wink:

Żeby się nie męczyć, znak można skopiować z menu Gadu-Gadu -> Wyślij program. To jest taka czarna, gruba pionowa kreska. Przy próbie wklejenia jej na forum kursor przechodzi po prostu do następnej linii - więc działa :slight_smile:

Ok, dzięki tomilipin Ale która kreska? acf3b3ff0cb034e8m.jpg

Już jej nie ma…

Dziwne, bo w poprzednich wersjach była.

Ok, a może ktos podać screena właśnie z tą kreską? Chciałbym wiedzieć jak wygląda/ła

weź SciAgnij program do wstaiania pionowych opisów gg i wklej tam obraz jaki chcesz np.

sdfsdf

sdf

sdf

sdf

sd

fs

fs

dfs

f

a on ci przeformatuje ten obrazek na tekst:aksdasdgaikdgakdsgasgddc a w gg będzi ci wyświetlać tak niesformatowany

Kliknij sobie prawym przyciskiem na kogoś, kto ma taki (lub podobny opis), “skopiuj opis do schowka” i wklej go do siebie. I zobaczysz takie kwadraty - to są właśnie entery, które każą przejść do następnej linijki…

Właśnie ta

ggan5.th.png

Wcale nie dziwne :wink: Przecież to był ewidentny błąd - tej kreski nie powinno było widać. Dlatego w kolejnych wersjack gg błąd został wyeliminowany.

Myślę, że sposób ogi88 będzie działał nawet na najnowszej wersji gg :wink: