Wielki Ping - W grach od 4 dni. - Rozwiązany

Witam.Od jakiś 4 dni mam ogromny ping w grze Counter-Strike: Global Offensive, nie wiem co robić… ściągnąłem wszelkiego rodzaju programy typu NetLimiter 4 i nic :frowning:

Najgorsze jest to, że niedawno było super, ping nie skakał, wręcz luksusowo się grało.Na dole załączam ping z konsoli cmd.Dodam, że łączę się z internetem przez Wi-Fi czasami kabel - na tym i na tym ping jest wysoki.

 

ZVVgpd6.png

Czy podczas korzystania z internetu masz włączone jakieś ściąganie plików / filmiki/ muzykę z internetu?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Dziękuje za pomoc już sobie poradziłem z problemem :smiley: Wystarczy ustawić piorytet dla csgo.exe na Niski i ping spadł.