Wielki problem ! Historia?

(Michalwroc19) #1

Witam

Przepraszam ze jzu w pierwszym poscie mam pytanie, ale nie wiem co robic.

Nie moge usunac histori z Internet Exploera, jak usowam to niby wszystko ok nie ma adresow na pasku adresu ale w histori dalej jest.

Zainstalowalem CC Cleaner on usuwa wszystko ale histori nie usunol, zainstalowalem CleanCache 3.0 i dalej nic, usuwaja tylko Cockies i adresy z paska adresowa, a historia dalej jest.

Bardzo prosze o pomoc :frowning:

(Bary1986) #2

spr├│buj usun─ůc z folderu tam gdzie jest zainstalowany Explorer...a tak przy okazji to poleca┼ébym inne przegl─ůdarki Firefox lub Opera...no ale ka┼╝dy ma inny gust

Nie przepraszaj od tego jest to forum :slight_smile:

(Michalwroc19) #3

Niestety to nic nie daje ale dzieki za odpowiedz :slight_smile: zastanawiam sie nad Firefoxem ale nie wiem czy sie przyzwyczje :slight_smile:

(Bary1986) #4

hmm nie wiemsz czy si─Ö przyzwyczaisz powiadasz? a ja Ci powiem ze napewno tak gdy┼╝ jest on jeszcze prostszy w obs┼éudze od IE...a je┼Ťli tak lubisz internet explorer mo┼╝esz poszuka─ç jakiego┼Ť skina, kt├│ry upodobni Firefoxa do IE

:slight_smile:

(Goldenkeylogger) #5

Internet Explorer ma wiele luk lepiej go nie uzywac Opera za to nie jest idealna ale ma wiele zalet

(Bary1986) #6

kazdy chwali swoj─ů przegl─ůdark no ale tak na powa┼╝nie zastan├│w si─Ö serio nad zmian─ů przegl─ůdarki gdy┼╝ produkt Microsoftu jak napisa┼é kolega ma wiele luk...jesli ju┼╝ koniecznie chcesz pozosta─ç czy IE ┼Ťcianij sobie jak─ů┼Ť nak┼éadk─Ö zwi─Ökszaj─ůca mo┼╝liwo┼Ťci tej "przegl─ůdarki" np:

(Michalwroc19) #7

Dzieki za rady, przed chwilka usunelem recznie historie i sie usunela :slight_smile: bylem bardz sczesliwy lecz krotko gdyz po powtornym otwarciu przegladarki historia powrocila :frowning:

(Maciek25 1977) #8

to oczywiste ┼╝e powr├│ci┼éa bo je┼Ťli otworzysz przegl─ůdark─Ö i wejdziesz na jak─ů┼Ť stron─Ö to samo przez si─Ö zostanie ona dodana do historii, no chyba ┼╝e mowisz o tym, ┼╝e powr├│ci┼éa ta co j─ů usun─ů┼ée┼Ť

(Michalwroc19) #9

No niesttey powrocila w calosci nawet to co usunolem :frowning:

(Micromac) #10

Żeby Historia nie wracała musisz w opcjach internetowych IE ustawic na 0

(Soltysek12) #11

Ha a co je┼Ťli opcja "Wyczy┼Ť─ç histori─Ö" jest nieaktywna??

(Monczkin) #12

tylda4891 proszę zmienić tytuł na konkretny i poprawić błędy w postach. Inaczej temat zostanie usunięty