Wielki problem który nie wiem jak nazwać

Witam

Mam problem z którym mecze sie juz jakis czas. Mianowicie chodzi o wysyłanie pliczków na serwer. Uzywam do tego Total Commandera. Zawsze było wszystko wporzadku ale od jakiegoś czasu zaczeło się źle. Gdy wrzucam jakis plik na serwer to gdy juz go wrzucę ma on mniejszy rozmiar. Tym samym staje sie on bezuzyteczny. Próbowałem na wielu serwerach i ciągle to samo. Próbowałem na wielu klientach - nie pomogło. Kumpel sprawdzał mi od siebie z kompa i wszystko u niego działa poprawnie. Nie mam juz p[ojecia co to może być. A prowadzę wiele stron i wrzucanie plików to dla mnie chleb powszedni.

Mysle, że sie rozumiemy Pozdrawiam

Jakie masz łącze ?

Radiówke a co to ma do tego. ??

No właśnie że ma do tego. Ja też mam radiówke i ten problem również mi doskwiera głównie przy łądowaniu plików jako załączniki do email, z małymi plikami jest spoko gorzej jak cośgróbszego chociażby 3-4MB to juz mi przerywa, Jednak w godzinach wieczornych jest lepiej nie wiem jak to wyjaśnić ale tak po godzinie 23 przeważnie zawsze udawało mi sie załądować pliki. Próbuj…

No włąsnie, dla “pocieszenia” powiem że mam to samo :slight_smile:

Jak chcesz to mozesz isę skontaktować z dostawcą tojego internetu, ale wątpie czy coś zrobi … :slight_smile: