Wielki problem,płyta pękła,co robić?

witam, własnie niechcący układając i sprzątając sobie płyty, płyta z xpkiem pękła na puł :frowning:

co mam teraz robić?

czy tyle pieniędzy na windows xp pro przepadło? :frowning:

Jejku czy moge pobrać z sieci obraz płyty odpowiadający dokładnie mojej wersji windowsa xp, i nagrać na płyte, po czym przy instalacji podać swój klucz ??

czy to jest legalne, jak nie to co mam robić, bo napewno nie wydam 800 zł na kolejny system, a matka mnie chyba *** za to co zrobiłem

Pobrać chyba nie możesz bo to jest nielegal. :x

ale jak pobiore identyczną wersje jaka mam zakupioną i papiery na nią??

no przeciez klucza swojego bym uzywał :frowning:

to co mam robić?

Napisz albo zadzwoń do Microsoft Polska co masz zrobic - napweno ci coś doradzą

jezeli masz oryginalna wersje windowsa xp

to zachowaj ta uszkodzona plyte, a na innej cdr’ce zrob kopie od kogos kto takze ma oryginal

wedle polskiego prawa mozesz zrobic jedna kopie bezpieczenstwa oryginalnego programu (nosnika)

wazne zeby to byla ta sama wersja co Ty miales

czyli z sieci mogę pobrać te samą wersję ?

widzisz z moich znajomych tylko ja miałem oryginał, czyli z sieci mogę pobrać?

w sieci przewaznie istnieja wersje ktorch nie trzeba aktywowac, a to juz jest inny rodzaj licencji

twoja trzeba aktywowac…

mozesz isc do sklepu gdzie zakupiles oryginalnego windowsa (wez ze soba ta plytke i dowod zakupu) i popros o zrobienie kopii

lub

zadzwon do polskiego dzialu obslugi klienta microsoft i przedstaw zaistniala sytuacje

Pewnie prześla kopię płyty, ale z tego co wiem, to za nośnik sobie trochę liczą (100 zł, czy coś koło tego, ale proszę o korektę jeżeli się mylę)

Zadzwoń tu :

Centrum Obsługi Klienta Microsoft w Polsce

tel. 0 801 308 801 lub (22) 594 19 99, faks (22) 594 19 77

od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt, w godzinach od 8.00 do 18.00

jestam pani która ci na wszystkie pytania odpowie no :wink: :wink: :wink:

Prawdopodobnie będą Ci kazać odesłać do nich płytę,a w zamian prześlą Ci całą… :slight_smile:

Tyle że w przypadku windy tą właśnie kopią jest zainstalowany system :stuck_out_tongue: